Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze propozycje konkursów w dziale Aion


LittleBlack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, Daeva! ;)

Chciałabym, abyśmy w tym temacie wspólnie gromadzili pomysły na konkursy w dziale Aion, które w przyszłości, w miarę możliwości, będziemy realizować.

 

Zaplanowane konkursy:

  • Sprawdzenie wiedzy na temat gry. - Niekoniecznie jednorazowe, ale w miarę cykliczne (pod warunkiem, że byłoby zainteresowanie nim). Organizator konkursu o określonej porze zadawałby Użytkownikom pytania dotyczące Aiona. Każde pytanie byłoby odpowiednio punktowane, a osoba, która w ostatecznym podsumowaniu zdobyłaby najwięcej punktów, otrzymywałaby nagrodę.
  • Komiks z ssów z gry. - Czyli konkurs dla osób uzdolnionych pod względem artystycznym, których jest na naszym Forum dosyć sporo. Zadaniem konkursowym byłoby stworzenie historyjki na dowolny temat, w formie komiksu złożonego ze zdjęć wykonanych w grze.
  • Turniej PvP. - Ten konkurs byłby najtrudniejszy w realizacji, ale wspólnie z @Xanan chcielibyśmy go kiedyś zrealizować. Turniej PvP odbywałby się na stworzonym przez nas (a właściwie przez Xanana) serwerze prywatnym, przeznaczonym do tego konkretnego wydarzenia. Aktualnie oczekujemy do udostępnienie w pełni sprawnych plików serwerowych w wersji 4.7. Pliki, które obecnie są dostępne w internecie, są niestety zbugowane.

 

Zrealizowane konkursy:

 

 

Sukcesywnie będę dopisywać swoje inne propozycje, ale chciałabym też poznać Wasze.

Macie swoje propozycje? Co uważacie o wyżej wymienionych?

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Najzabawniejsze ss'y z gry może :D

Był już w tym dziale podobny konkurs - na ss przedstawiający postać z gry. Ale pomyliśmy. :P

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Był już w tym dziale podobny konkurs - na ss przedstawiający postać z gry. Ale pomyliśmy. :P

Postać z gry a zabawna sytuacja to co innego:D

A może jakiś wierszyk/opowiadanie? Byłoby ciekawie :D

k1hvCVp.gif

Opublikowano

Postać z gry a zabawna sytuacja to co innego:D

A może jakiś wierszyk/opowiadanie? Byłoby ciekawie :D

Ale też ssy, a chciałabym uniknąć schematycznych i monotonnych konkursów. :P

Konkurs z opowiadaniem właśnie trwa.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Może ma ktoś jakieś ciekawe pomysły co do konkursu walentynkowego?

Ja mam już kilka, ale wolałabym ich na razie nie zdradzać. :P

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Hmm jakieś prace graficzne za pomocą programów komputerowych i zwykłego tradycyjnego rysowania związane z aion i walentynkami ? :3

A czy znajdzie się w naszym dziale odpowiednia liczba utalentowanych pod tym względem użytkowników? :P

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...