Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] arjeelo vs Missbułgaria


arjeelo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926881-U173186.png

Wyzywający: arjeelo
Wyzwany: -
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: Dowolna ew. wymyślasz ty
Notatka:
Zaczynaj i wybierz temat
Opublikowano

Nie jestem altruistą, więc chcąc nie chcąc nie pomogę

Będziesz dochodzić na szczyt?-Podstawię nogę.

Ja p******* zdania innych jedyne słuszne, to moje

Bo me zdanie mą przewodnią i mym osobistym Bogiem

Moje zdanie moją bronią i mą osobistą siłą

Kierujesz się idolami? Wiele w gimbie się zmieniło

Ma opinia jest dziś chora nie ma dla niej już lekarstwa

Jara mnie walka z innymi dopuszczam się świętokractwa

Kocham oglądać horrory chciałbym odciąć komuś głowę

Moim zdaniem, to jest chore chcę kojarzyć się z hardcorem

Z reguły k***a nie jaram, lecz coś spale dziś -ciekawe

Watykan dzisiaj zapłonie p******e całe konklawe

Wiara ludziom chce pomagać, lecz daje złudne nadzieje

Przekuło mu głowę myślał, że nas zbawi #ciernie

Dziś stoję przed kastą księży i wciąż swego zdania bronie

Jeden ksiądz mnie spycha z góry mówiąc- To Twój koniec

BANG

 

Edit: w tym dziale cenzura powinna być zniesiona

P*********- Pierdo le

K**** - Kurw a

 

:_: bless

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Nie jestem altruistą, więc chcąc nie chcąc nie pomogę

Będziesz dochodzić na szczyt?-Podstawię nogę.

Ja p******* zdania innych jedyne słuszne, to moje

Bo me zdanie mą przewodnią i mym osobistym Bogiem

Moje zdanie moją bronią i mą osobistą siłą

Kierujesz się idolami? Wiele w gimbie się zmieniło

Ma opinia jest dziś chora nie ma dla niej już lekarstwa

Jara mnie walka z innymi dopuszczam się świętokractwa

Kocham oglądać horrory chciałbym odciąć komuś głowę

Moim zdaniem, to jest chore chcę kojarzyć się z hardcorem

Z reguły k***a nie jaram, lecz coś spale dziś -ciekawe

Watykan dzisiaj zapłonie p******e całe konklawe

Wiara ludziom chce pomagać, lecz daje złudne nadzieje

Przekuło mu głowę myślał, że nas zbawi #ciernie

Dziś stoję przed kastą księży i wciąż swego zdania bronie

Jeden ksiądz mnie spycha z góry mówiąc- To Twój koniec

BANG

 

Edit: w tym dziale cenzura powinna być zniesiona

P*********- Pierdo le

K**** - Kurw a

 

:_: bless

zrób sugestie, ja chciałem ale nie mam 250 postów ;-;

 

tu oddam swój głos

Opublikowano

Oni mnie chcieli zepchnąć ze szczytu, zapomnieli o jednym,
że to nie ma racji bytu, tak się wspinać bez przerwy.
Moje pieprzone flow zachowuje się jak pocisk,
po moich wersach zostaje tylko pisk, bis.
Tak krzyczą do mnie tłumy, bez żalu wydawałbym kolejne albumy.
Nie mam ani jednego, chociaż i tak tutaj płonę,
mój rap sam się broni, mam p********ą błonę.
Nigdy ever nie spadnę z tego everest bitów,
jeśli chcesz hiphopolo to nie włączaj głośników.
Jestem jak Machiavelli, zniknę i się pojawię,
czekaj 2k14, a dowiesz się co jest grane.
Patrząc na gwiazdy, nie patrzę na marzenia,
choć podobne imiona, nie jara mnie ta sfera.
Radio Władywostok, fale na koniec świata,
Soczi czy Woodstock, mój rap też tam zagra,
poświata po mnie zostanie, mówię - nie ma bata.
 

 

Peace, pod gwiazdkami chyba każdy wie co jest ukryte ;d

Opublikowano

Ja p******e, jak nisko upadł poziom na tym forum... czytanie tych tekstów to ból dla ucha i oka.

Z dwojga złego glos na mis coś tam bo nie chce znowu warnów...

 

Chyba pora wrócić do pisania bo się łakom jebie w głowach,

taka moda, że rapu teraz się słucha po wyskokach boga #patologia

Opublikowano

Ja p******e, jak nisko upadł poziom na tym forum... czytanie tych tekstów to ból dla ucha i oka.

Z dwojga złego glos na mis coś tam bo nie chce znowu warnów...

 

Chyba pora wrócić do pisania bo się łakom jebie w głowach,

taka moda, że rapu teraz się słucha po wyskokach boga #patologia

Napisał typ który złożył 

"Dupy nie urywa, żaden tekst w pojedynkach na forum,

chciałeś nagrodę roku? Wygrałeś lepiej niż magik, skok z mostu."

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Poza tym z czytaniem też widzę że u ciebie średnio głosowanie do 3 dni od wstawienia tekstów.

 

Pojedynek zakończony :v

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Nie chce mi się wywlekać Twoich tekstów bo za dużo tego. Nie każdy mój wers spasuje wszystkim zwłaszcza że na tym forum mam od c**ja wrogów.

Btw. Na c**j spamujesz skoro pojedynek zakonczony? Do tego moderator... To właśnie twój poziom^^ If you know what I mean!

Opublikowano

Nie chce mi się wywlekać Twoich tekstów bo za dużo tego. Nie każdy mój wers spasuje wszystkim zwłaszcza że na tym forum mam od c**ja wrogów.

Btw. Na c**j spamujesz skoro pojedynek zakonczony? Do tego moderator... To właśnie twój poziom^^ If you know what I mean!

mówi Ci coś wyraz "ex"?

Opublikowano

Ja p******e, jak nisko upadł poziom na tym forum... czytanie tych tekstów to ból dla ucha i oka.

Z dwojga złego glos na mis coś tam bo nie chce znowu warnów...

 

Chyba pora wrócić do pisania bo się łakom jebie w głowach,

taka moda, że rapu teraz się słucha po wyskokach boga #patologia

Przykro mi, że nikt nie ma takiego low skilla jak Ty ;)

Nikt nie ma zamiaru się przejmować tym co mówić wiesz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...