Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NPOnline [NOWY ŚWIAT POKEMON] [Zapowiedz #1] [Nowe Systemy] [Nowe Pokemony]


groncio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 
 

Cechy główne:


Pokemony z 1. i 2. generacji kompletne.
Zróżnicowane i zabawne zadania.
Wyświetlanie przygód znajomych w TV na żywo.
Różnorodność TM (Technical Machine), dzięki którym nauczymy swoje ulubione pokemony nowych ruchów.
Unikalny system zdolności specjalnych.
Pokemony 1 generacji z ich Shiny wersjami.
Szkółka pokemon i system hodowli przez Pokemon Egg.
System pojedynków 6 x 6 graczy.
Wszystkie Kanto Gymy z zabawnymi puzlami i epickimi bitwami.
Sadzenie zbiorów i korzystanie z różnych owoców.
Wiernie odwzorowany balans z oryginalnych gier, biorąc pod uwagę wszystkie oficjalne statystyki.
Różnorodne umiejętności, takie jak Fly, Surf, Ride i Headbutt
Elementy specjalizacji przez Masterowanie.
Automatyczne cotygodniowe wydarzenia.
System ekskluzywnej strefy saffari, kilka obszarów poszukiwań.
Wyjątkowy system znaków, umożliwiający dodawanie efektów Poke Balli.
I wiele więcej !
 
Links:
Register - Jak skończe wszystko to dodam 
Site oficial - Jak skończe wszystko to dodam 
Forum - W Budowie
Facebook - W Budowie
Fansite - W Budowie
 

Zdjęcia:

 
Dodam później
 

Video(pochodzi ze poprzedniej edycji):
 

 
 
Z Poważaniem,
[ADM]Kanade

 

Dobrowolne donate na vps/dedyk

 

625311416138666228021.png

 

https://streamtip.com/t/neqqqqq

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeszcze dzisiaj dodam zdjęcia/video z aura systemu i addon systemu.

 

 

Jest to nowa wersja serwera Poke-Destiny pod inną nazwą. Ten sam właściciel, czyli ja i odrazu mówię że serwer nie padnie po miesiącu.Nowa i najważniejsza cecha to brak sms shop/item shop ! ! ! Każdy gracz będzie równy.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Tak jak obiecałem nowa porcja video,które pochodzą ze starszych edycji ots : 

 

 

Komentować,oceniać ! Co chcielibyście widzieć na serwerze itp.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Są questy na stone. Można kupić u npc i oczywiście dropić... SMS SHOP jak tak bardzo będzie chcieli mieć to będzie po miesiącu maksymalnie dwóch miesięcy gry. 

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Zrób bardziej "hard" żeby pokemony były coś warte skoro nie ma lvl a stone tylko z dropa albo questów.

Mile widziany shiny stone.

Addony dla gracza.

I np. instancje na Legendy, żeby nie dało sie solo ich zabijać.

Nie rób tylko tp na expy/questy !

Opublikowano

Zapowiada się ładnie ;)

Co do stonów to byłbym tylko za dropem i questami. Kupowanie, nawet drogo, to jednak trochę zabija grę.

Sh stone raczej bym nie dodawał bo to w sumie za łatwe dorwać stona i mamy sh gotowe.

Reszta tak jak napisał Rafaeru.

Ogólnie czekam z niecierpliwością.

 

A i mam nadzieję, że administracja będzie ogarnięta :)

Opublikowano

@ kendzioreczek

Ok to zmienie ! Stony będą dropały i z questów u npc,skrzynkowych

@ rafaeru

Tak to będzie hard serwer . Nie będzie żadynch tp na questy ! Shiny stone nie będzie.

@ Spreh

Mapa edytowana ale wygląda jak własna.

@ voltaczesiek

Dzieki za miłe słowa.

 

 

@OFFTOP

Na serwer już mam 50zł 100 zł . Brakuje mi jeszcze 75zł.Każda dotacja będzie honorowana.

 

Dziekujemy za dotacje @ voltaczesiek

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Maszyna na rok a parametry : 
 
Serwer dedykowany z procesorem Intel Xeon E3-1270 3.4GHz (Turbo 3.8GHz)
Pamięć 16GB DDR3 ECC
Szybki dysk SATA 500GB (mozliwosc rozbudowy o dysk SSD)

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Maszyna na rok a parametry : 

 

Serwer dedykowany z procesorem Intel Xeon E3-1270 3.4GHz (Turbo 3.8GHz)

Pamięć 16GB DDR3 ECC

Szybki dysk SATA 500GB (mozliwosc rozbudowy o dysk SSD)

Za 170zł ?

Chłopie, my chcemy prawdziwe parametry, a nie z twoich snów.

PS. Ile jest ludzi w ekipie? Średni wiek? TS?

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Szczerze co zrobiliscie oprocz sciagniecia z br forum i beznadziejnej edycji mapy?

Po czym to wnioskujesz ze to silnik z br forum ( jest to mój stary silnik poke-destiny edytowany) . Beznadziejna edycja mapy skąd wiesz jak tylko pokazał 1 urywek miasta .

 

 

Za 170zł ?

Chłopie, my chcemy prawdziwe parametry, a nie z twoich snów.

PS. Ile jest ludzi w ekipie? Średni wiek? TS?

Znajomy ma firme hostującą i po promocji da mi go.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

 

Po czym to wnioskujesz ze to silnik z br forum ( jest to mój stary silnik poke-destiny edytowany) . Beznadziejna edycja mapy skąd wiesz jak tylko pokazał 1 urywek miasta .

 

 

Znajomy ma firme hostującą i po promocji da mi go.

 

No tak, od razu da wam dedyka wartego 700-800zł(rok) za 170zł :).

W tym świecie nic nie jest aż tak fajne (oprócz anime :D).

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

No tak, od razu da wam dedyka wartego 700-800zł(rok) za 170zł :).

W tym świecie nic nie jest aż tak fajne (oprócz anime :D).

Nie chcesz wierzyć to nie wierz. Wystarczy kontakty i sie ma.

 

A i w ekipe otsa . Jestem Ja. Mam 17 lat i jestem na drugim roku informatyki (technikum).Zajmuje się mapą i skryptami. Znajomy też jest w "team" ma 18 lat i zajmuje się balansem pokemonów i skryptami. Tak na prawde tego dedyka mam za 200zł. Ale teraz za 25% z sms shopu zszedł mi do 100zł.

 

@down

Nie chce mi sie już z tobą dyskutować.Znajomości a znajomy to to samo . 

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Nie chcesz wierzyć to nie wierz. Wystarczy kontakty i sie ma.

Pierw promocja, teraz kontrakty, ciekawe co teraz wymyślisz  :ninja:

PS. Widać, że serwer będzie niedopracowany, bo właściciel jest niezdecydowany, co można zobaczyć z postów wcześniej.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Jeżeli to Hard to wbije lubę się męczyć by złapać jakiego kolwiek pokemona co do stonów tylko drop i misje i mam pytanie czy z ubiegem czasu będziesz dodawał nowe generacje pokemonów ? 

 

ps. Kiedy start ?

Opublikowano

1 urywek mapy? na tym filmiku mapa wyglada jak wyglada czyli tak jakby ja robil 10 latek, a jezeli to kolejne pokemon destiny (nie gralem, nie mam zamiaru) to zgaduje, ze tydzien serwer postoi max ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...