Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie zrobić wyposażenie ?


Aniel19112000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uridium nie wydawaj ani na golca, ani na aegisa, ani na lf3 ani na bo2

Za uridium kupuje sie 

-Peta z wyposażeniem

-Formacje dronów

-Hale w hangarze

-CDD

Za kredyty kupuje sie 

-LF3

-Bo2

-Wszystkie statki i designy.

Rozwiń skylab i spróbuj wylicytować 31 LF3, 16 Bo2, wszystkie dodatki i golca

Z

@Edit

Zakładając że ze skylabu zarobisz dziennie z premką 15kk, to codziennie możesz kupować 1 laser, albo osłone

Opublikowano

Uridium nie wydawaj ani na golca, ani na aegisa, ani na lf3 ani na bo2

Za uridium kupuje sie 

-Peta z wyposażeniem

-Formacje dronów

-Hale w hangarze

-CDD

Za kredyty kupuje sie 

-LF3

-Bo2

-Wszystkie statki i designy.

Rozwiń skylab i spróbuj wylicytować 31 LF3, 16 Bo2, wszystkie dodatki i golca

Z

@Edit

Zakładając że ze skylabu zarobisz dziennie z premką 15kk, to codziennie możesz kupować 1 laser, albo osłone

Jak z skylabu 15kk ja zarabiam 2kk :P

Opublikowano

Mając premke (7zł na miesiąc) mozesz wyciągać 24000 promerium na dobę wysyłając wszystko idealnie, co daje od 12 do 24 milionów dziennie (z petem jeszcze wiecej o chyba 30%)

Zakładając ze wyslesz 3 razy dziennie po 4k dostaniesz 6-12 milionów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...