Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[15] Ciekawy skład do różnych stylów gry


m0u

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano
Część gry (FIFA 13/14/15): 15

Hybryda (Tak/Nie): obojętne

Liga lub narodowość: obojętne

Formacja: odpowiednia do ligi/hybrydy

Ilość monet: samych coinsów mam kilkanaście milionów, więc tak naprawdę nieograniczony wybór co do piłkarzy

Platforma: pc

Czego oczekuję: Zgranie, szybkie skrzydła, samodzielne rajdy, możliwość zarówno strzałów z daleka jak i gry kombinacyjnej, albo wykończeniem dośrodkowania.  Miałem wiele składów, ale ciągle szukam tego jednego.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Szczerze mówiąc - nigdy nie robiłem składów do takiej kwoty w owej części. Mam nadzieję, że o takie coś chodziło

http://www.futhead.com/15/squads/8715178/ - 9/10 milionów

http://www.futhead.com/15/squads/8715646/ - 16 milionów

http://www.futhead.com/15/squads/8715988/ - 4 miliony

http://www.futhead.com/15/squads/8716543/ - 5/6 milionów

http://www.futhead.com/15/squads/8771548/ - 14/15 milionów 

@m0u

­

Pasjonat
Opublikowano

@Kokoszka. może z legendami jeszcze coś wymyślisz? (szczególnie chodzi o Pelego) ;)

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

@Kokoszka. może z legendami jeszcze coś wymyślisz? (szczególnie chodzi o Pelego) ;)

 

Od kiedy legendy są na pc?

 

Napastnik z tak małym zgraniem nie poradzi sobie z przeciwnikami... Godin jest zbyt wolny. 

W 14 mój radził sobie majac 3 zgrania ;), a godin wolny i co z tego? To on ma byc super szybkim napastniko pomocnikiem aka obronca? Obrona to obrona, szybkość się liczy, ale zaraz bo obronie i fizyce zawodnika.

Opublikowano

Od kiedy legendy są na pc?

 

W 14 mój radził sobie majac 3 zgrania ;), a godin wolny i co z tego? To on ma byc super szybkim napastniko pomocnikiem aka obronca? Obrona to obrona, szybkość się liczy, ale zaraz bo obronie i fizyce zawodnika.

To nie znaczy, że u innych także będzie grał tak dobrze. 

 

@Kokoszka. może z legendami jeszcze coś wymyślisz? (szczególnie chodzi o Pelego) ;)

Na PC nie ma legend.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...