Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymiana Karty Graficznej Deskopt dc7800


kosiarz120

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chciałbym wymienić kartę graficzna w Deskopcie Mianowicie Dc7800

Procesor c2d 2.30 Ghz

ram 2 gb ddr2

dysk 120 gb

zasilacz 200 w markowy HP

i karta graficzna intel gma 3100

 

Chciałem ją wymienić na gt8800

tylko nie wiem czy wszystko będzie spoko z tego powodu że to deskopt

 

a i płyta głowna Q35

A i jeszcze budźet do 200 zł

Opublikowano

no to sobie sprawdź czy karta się zmieć do obudowy i dopiero kupuj, weź pod uwagę że prawie do  100W musisz mieć zapasu mocy z zasilacza , SFF ma tylko 250W 

 

w sumie co nie kupisz i wejdzie będzie działało jeśli wydoli ten mierny zasilacz którego praktycznie nie wymienisz bez wysokich kosztów z powodu nietypowej budowy, no chyba ze masz jednak zasilacz w klasycznej prostokątnej obudowie to wejdzie każdy

 

czyli zastanów się lepiej nad zmianą kompa a nie nie dokupieniem grafiki do miernego sprzętu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Przepraszam cię ale nie zmienię sprzętu komputer mam slim nie super slim a i pytanie w nim da się wymienić obudowę?

Jeśli tak na jaką?

Opublikowano

trochę bez sensu , w sumie wejdzie w obudowę normalną  płyta główna

 

jak napisałem wcześniej najlepiej wymienić całość z powodu mierności płyty głównej dostosowanej raczej do komputerów biurowych a nie pod gry.

za taką wymianę dasz praktycznie tyle samo co na allegro kupić normalny staroć w normalnej obudowie w podobnym prockiem, lepszą płyta główną i grafiką w zestawie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

no to wymieniaj jak potrafisz

 

kupić musisz obudowę pod płytę BTX , zasilacz ( stary zasilacz z obudowy slim nie wejdzie do zwykłej tower  ) i kartę

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

możliwe przy dużych trudnościach, najlepiej przymierzyć płytę do obudowy bo jest nietypowa, BTX to standard Intela tylko który się nie przyjął w ogóle

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

r7 240 ddr5 powinno. Tylko że kosztuje 246zł razem z wysyłką ale za to jest nowa

pobiera 2 razy mniej niż gt9800 podobna wydajność i jest niższa.

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...