Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przemyślenia Twitch'a na temat banów - zapraszam


BANY :<  

191 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy używałeś innych programów aniżeli L#? używałeś exploitów?

    • używałem exploitów
      48
    • używałem BoL'a bądź innych programów
      66
    • używałem tylko L#
      105
    • gram legalnie
      26
  2. 2. Czy otrzymałeś bana?

    • Tak
      10
    • Nie, ale boję się o swoje konto
      83
    • Nie
      98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To czyli jak uzywalem MkJogo od poczatku grania w LOla ,codziennie to juz moge sie pozegnac z kontem?:<

Boże zobaczysz.. Skad ktos ma to wiedziec? 

Zreszta watpie, ze za  mkj dadza perma, max miesiac imo. 

4zzt3n.png

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest jeden pakiet do katy ResetsAllTheWay i w grze jest napisane pod sshift  Exploit mam sie bać bana ? 

Jeżeli pomogłem polub mój post ;) <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

Opublikowano

moim zdaniem było to tak :

w patchu 4.13 SERIO WPROWADZILI ANTY-CHEATA

Judoska jak i spudgy to na lajcie załatali....jednak coś na 100% złapało. 

Graliśmy graliśmy, aż wkońcu riot się wkurwił i zaczął banować

 

Bo zauważ, że banowanie nie jest riotowi na rękę. Traci setki tysięcy graczy, którzy wydawali kasę na skiny bo wkońcu gra bez skina w diamencie to lolll omg poor ciota :D no ale wszystkie exploity itd. miarka się przebrała

 

Czytasz czasami to co piszesz? Patrzac na twoje wypociny chce sie plakac.. 

jestem w "czelendzerze" oraz nie mam ani jednego skina ( procz darmowej tristany oraz aliego ) czy to znaczy, ze jestem "poor ciota" ? co ci pusty idioto da ten skin.. ? zapewne bez sharpa wbiles w maxie marną platyne i urujesz.... Swoje pojebane przemyslenia zostaw dla siebie

Opublikowano

Witam! Też sądzę tak jak koledzy wyżej, że za BoL'a i za L# nie ma banów, jedynie exploity tylko dręczy mnie jedno pytanie... Grałem na Lightning Ryze (skille z pleców) ale na boty sam +4 boty vs 5 botów custom. Czy mam się bać o bana ?

Jeśli Pomogłem, daj +

Opublikowano

Skoro bany dostaną ci którzy "nadużywali" to jak ja zagrałem jedną gre na KittyCatKiller raczej nie powiniem dostać bana, co? Jak myslicie?

Nadużywanie tyczy się tylko Refund Exploiter'a.

QUhIR7.png

Opublikowano

Potwierdzone info?

Jakie targetowane skille mają postacie które wymieniłeś wyżej (prócz ulta Syndry)?

Kocham Renissance.

Opublikowano

Ciekawe czy za używanie tylko do tego by oddalić sobie widok w grze jest ban :D

W sumie to ingerowanie w gre, a wasze zdanie jakie jest?

Opublikowano

Sharp bez exploitow i pakietow exploitowych jest safe?

Nie ma żadnych "pakietów exploitowych", exploity tworzone są za pomocą pakietów, przy skillach które są targetowane, jak Q Katariny, próba scastowania skilla za pomocą pakietów, kończy się castowaniem skilla zza pleców (Tak powstaje NFD).

iMeh twierdzi iż L# sam w sobie jest bezpieczny.

QUhIR7.png

Opublikowano

Nie ma żadnych "pakietów exploitowych", exploity tworzone są za pomocą pakietów, przy skillach które są targetowane, jak Q Katariny, próba scastowania skilla za pomocą pakietów, kończy się castowaniem skilla zza pleców (Tak powstaje NFD).

iMeh twierdzi iż L# sam w sobie jest bezpieczny.

W pakietach exploitowych chodzilo mi o nfd w kittykill przez odpalony pakiet.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...