Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[15] Czy w FIFA 15 jest limit coinsów bo w 14 też miał być a wytainerowałem w 1 dzień 500k i bez bana


Adamqaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie coś jak limit coins nie istnieje.

Otrzymanie blokady konta zależy wyłącznie od liczby otrzymania zgłoszeń i sprawdzenia konta w grze przez EA.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Takie coś jak limit coins nie istnieje.

Otrzymanie blokady konta zależy wyłącznie od liczby otrzymania zgłoszeń i sprawdzenia konta w grze przez EA.

wczoraj sie zdenerwowałem na tą gre i dlatego traineruje ile popadnie

Takie coś jak limit coins nie istnieje.

Otrzymanie blokady konta zależy wyłącznie od liczby otrzymania zgłoszeń i sprawdzenia konta w grze przez EA.

a jeszcze i tak EA ma w 4 literach wszytkich graczy

Opublikowano

wczoraj sie zdenerwowałem na tą gre i dlatego traineruje ile popadnie

 

Limit powinien być tylko taki, że po rozegraniu kilkunastu sezonów powinno dostawać się po 0 monet.

Z blokadą konta nie ma to jednak nic wspólnego.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Limit powinien być tylko taki, że po rozegraniu kilkunastu sezonów powinno dostawać się po 0 monet.

Z blokadą konta nie ma to jednak nic wspólnego.

ale kilkunastu sezonów na 1 dzień 

Opublikowano

a jak zbanują to tylko na możliwości online

Jeżeli będziesz używać trainera, a coinsy sprzedaż - możesz otrzymać bana na wszystkie gry od EA, które posiadasz na Origin. 

­

Opublikowano

Jeżeli będziesz używać trainera, a coinsy sprzedaż - możesz otrzymać bana na wszystkie gry od EA, które posiadasz na Origin. 

ale ja nie będę sprzedawał

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...