Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Serwer kwadratowa masakra


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Ostatnio myślałem nad serwerem kwadratowa masakra tylko mam kilka pytań:
Wersja minecraft: 1.5.2: TAK/NIE (Podaj swoją propozycję)
Drop z stone/rud: RUDY/STONE
Drop exp z stone: TAK(Podaj ilość)/NIE
Tylko zaproszone osoby: TAK/NIE

Administracja: TAK/NIE
Mody: TAK/NIE

+ Czy zagrasz na takim serwerze
Za wszystkie odpowiedzi bardzo wam dziękuje jeżeli projekt się spodoba mogę w każdej chwili zacząć go robić + gdyby ktoś był zainteresowany zbudowaniem początkowego spawnu to niech też napiszę. Z góry dziękuje!

Opublikowano

Wersja minecraft: 1.5.2: NIE (1.7.2)
Drop z stone/rud: RUDY
Drop exp z stone: NIE
Tylko zaproszone osoby: TAK

Administracja: NIE

 

+ Moge pograć jeśli będzie ogarnięty :)

To wygląda jak sygnatura!

Opublikowano

Wersja minecraft: 1.5.2: TAK
Drop z stone/rud: RUDY
Drop exp z stone: TAK
Tylko zaproszone osoby: TAK

Administracja: TAK 2 osoby

10/20/100/150/200/300/400/500/600/700

Opublikowano

Wersja minecraft: 1.5.2: 1.7.2
Drop z stone/rud: Rudy
Drop exp z stone: Nie
Tylko zaproszone osoby: Tak

Administracja: Tak
Mody: Nie

 

+ Z chęcią, jeżeli będą ogarnięci ludzie :D

x

Opublikowano

@BarMon_PL Dziękuje za odpowiedź już mniej więcej wiem jak to wszystko zrobić tak więc:
Zaproszone osoby: Tak to nie będzie serwer publiczny
Mody: Nie - Tutaj jeszcze poczekamy na więcej komentarzy ;)
Administracja: Tak - Nie wiem po co administracja skoro będą tam grać ogarnięci ludzi ale jakiś może jeden helper może być
Drop exp z stone: Nie - Tutaj tego jestem pewny na 80% ew. jakiś mały np. 2 expa zobaczymy dalej ale chyba NIE
Wersja minecraft: 1.7.2 - Mi pasuje + dobrze jest ona zoptymalizowana ;)
Drop z stone/rud: Jak w starej kwadratowej było z rud + skoro ma nie być expa ze stona no to dobrym pomysłem był by właśnie też drop z rud.
Ps. Jeżeli można to podeślijcie znajomym temat żeby było więcej komentarzy :) Z góry dziękuje.

 

 

 

 

+ jaki pakiet wybrać na fiberhost.pl (mam tam ponad 1000 zł a nie chcę nigdzie indziej wydawać kasy a przy tej ilości graczy ten hosting nie ma znaczenia ;) ) Rozmyślam nad ice albo lava zauważyłem że lava ma lepszy dysk SSD.

Opublikowano

@BarMon_PL Zamierzam zaprosić jakiś youtuberów małych + paru ludzi z mpcforum (oczywiście chętnych :D) A zamierzam zapraszać na mpcforum + twitchu jakieś osoby w miarę z oglądalnością oraz częstymi steamami (chyba tak to się pisze).
+ Jeszcze jedno pytanie czy starczy 60 slotów bo raczej więcej osób nie będę zapraszał + czy chcecie oryginalną kwadratową masakrę czy z minimalną ilością dodatków?
+ Czy dodać zabezpieczenia spawnu w postaci WorldGuarda czy wystarczy sam spawn-protect w server.properties?
+ Czy wgl. robić spawn czy nie

Opublikowano

Wersja minecraft: 1.5.2: NIE, 1.7.2 (Podaj swoją propozycję)
Drop z stone/rud: RUDY
Drop exp z stone: NIE
Tylko zaproszone osoby: NIE
Mody: NIE.
Moim zdaniem tak byłoby najlepiej.
 

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

@KarolProjekt ohh te "tylko zaproszone osoby" mnie powiem ci że dobiły :D a reszta jak najbardziej spoko lecz chyba zostanę przy zaproszonych osobach jak w oryginalnej kwadratowej ponieważ nie chcę zmieniać jej tak że by powstała nie kwadratowa masakra lecz coś innego. Dziękuje za odpowiedź lecz mam jeszcze jedno dodatkowe pytanie czy dodać komendę /spawn czy też nie?

Opublikowano

@KarolProjekt ohh te "tylko zaproszone osoby" mnie powiem ci że dobiły :D a reszta jak najbardziej spoko lecz chyba zostanę przy zaproszonych osobach jak w oryginalnej kwadratowej ponieważ nie chcę zmieniać jej tak że by powstała nie kwadratowa masakra lecz coś innego. Dziękuje za odpowiedź lecz mam jeszcze jedno dodatkowe pytanie czy dodać komendę /spawn czy też nie?

Dodaj komendę spawn tylko, aby teleportowało po 10sekundach, bo jak ktoś się bije to często ucieka na spawn...

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Dodaj komendę spawn tylko, aby teleportowało po 10sekundach, bo jak ktoś się bije to często ucieka na spawn...

Spoko komendę spawn dodam + te 10 sekund wypadało by wtedy wgrać jakiś plugin na anty loganie chyba...

 

@TheMasterOfMPC

60 Slotów to trochę dużo ja bym dał z 40, spawn nie potrzebny ;)

@Edit mogę jakiś kontakt z Tobą GG czy coś, jak możesz to PW.

60 slotów to mi się wydaje odpowiednia ilość ponieważ co za tym idzie to maszyna + lepsza jakość gry, już ci piszę na PW :)

Opublikowano

Nick: BloodyWampire
Wiek: 16
TS3: Posiadam :3
Skype: Posiadam, mogę podać na pw :3 
Mikrofon: Taaaak ;3 
Mutacja: W trakcie :( 
Premium: Yep (To znaczy tak :D
Ile gram w minecrafta: ok 3/4 lata z premką 2 napewno. 

 

Posiadam własny serwer z nieograniczoną ilością slotów. 

Jedyny - to 1 gb ramu xD

Jeśli potrzebujesz to mogę ci oddać bo i tak nie będe go już urzywał 

Mam nadzieje że przyjmiesz mnie na serwa ;I 

Opublikowano

 

Wersja minecraft: 1.5.2: NIE wole 1.7.2

Drop z stone/rud: RUDY

Drop exp z stone: TAK

Tylko zaproszone osoby: TAK

Administracja: TAK

Mody: NIE

 

+ jak będzie ogarnięty i będe wiedział na czym to polega :D

 

Opublikowano

Nick: lisek9811 (wiem, wiem cyferki, ale w końcu konto zakładane w podstawówce)
Wiek: 16
TS3: Tak
Skype: Tak, mogę dodać

Mikrofon: (srsl?) Tak
Mutacja: In progress
Premium: Tak
Ile gram w minecrafta:
Od końcówki alphy, (na początku bety kupilem premke)~ czyli koło 4 lat

Opublikowano

Ja powiem tak : nie zagram.

 

Poniewaz jest juz multum takich serwerow. Zaden niewypalil.

 

 

Jest juz taki serwer jak kwadratowamasakra.pl : - )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...