Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno Minecrafta przez Microsoft


Szybki01

Kupno Minecrafta przez Microsoft  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy po przejęciu MC przez M$ kiedyś będzie grafika z shaderów?

    • Tak
      5
    • Nie
      7
    • Niewiem
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy będzie to lepsze czy nie. Na pewno jakieś korzyści będą z tego czerpać. Ciekawi mnie tylko czy bedą jakieś ciekawe njusy czy nie. Musimy czekać aż podadzą jakieś info.

Kappa.

Opublikowano

Już sobie to wyobrażam:

Minecraft 1,9 Update:

- Zastąpiono crashe bluescreenem! xD

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Ja coś wyczuwam płatne skiny..

Nie wiem czemu ale.. Mojang potrafi wszystko spierdolic..

Mojang? A nie M$?

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...