Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[15] Zmiana.


Rak0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część gry (FIFA 13/14/15): 15
Link do składu/zdjęcie z gryhttp://www.futhead.com/15/squads/8574163/
Platforma: PC
Maksymalna, ostateczna cena nowego składu: Dodatkowy budżet to 30k.
Formacja(Ta sama/Inna, jeśli tak to jaka): Ta sama.
Ulepszony skład może być hybrydą(Tak/Nie): Nie.
Gracze do wymiany w składzie(Dowolni/Nazwy piłkarzy):  Amat,propozycje na zmianę z Alonso,można zmienić Xaviego oraz Rodrigo. No i ktoś na bramkę.  Ma być to skład wyłącznie z reprezentacji Hiszpanii.
Czego oczekuję: Lepszych zawodników i kogoś na bramkę. Miałem Casillasa. Nic nie mówcie...

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano

Wprowadziłem większe poprawki. Sprzedaj Silvę za 15k. Jest on bardzo wolny, a zawodnik na tej pozycji powinien charakteryzować się szybkością. Aktualnie budżet wynosi 45k. Proponuję takie rozwiązanie:

http://www.futhead.com/15/squads/8576173/

Cena tego składu wynosi ok. 32k, jednak razem z twoimi, posiadanymi zawodnikami. Zamiast Lopeza możesz wstawić bramkarza Manchesteru United. 

­

Opublikowano

Wprowadziłem większe poprawki. Sprzedaj Silvę za 15k. Jest on bardzo wolny, a zawodnik na tej pozycji powinien charakteryzować się szybkością. Aktualnie budżet wynosi 45k. Proponuję takie rozwiązanie:

http://www.futhead.com/15/squads/8576173/

Cena tego składu wynosi ok. 32k, jednak razem z twoimi, posiadanymi zawodnikami. Zamiast Lopeza możesz wstawić bramkarza Manchesteru United. 

Wiem,że Silva jest wolny. Jednak w 3 spotkaniach zaliczył 7bramek i 3 asysty. Również posiadam Pedro,jednak Silva spisuje się lepiej mimo jego szybkości :D Do Negredo nie jestem przekonany. Myślałem nad Davidem Villą,bo ma 4 gwiazdki sztuczek i 5 gwiazdek słabszej nogi! :D A na CDM nie ma nikogo z Pace min.67? @Kokoszka.

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano

Wiem,że Silva jest wolny. Jednak w 3 spotkaniach zaliczył 7bramek i 3 asysty. Również posiadam Pedro,jednak Silva spisuje się lepiej mimo jego szybkości :D Do Negredo nie jestem przekonany. Myślałem nad Davidem Villą,bo ma 4 gwiazdki sztuczek i 5 gwiazdek słabszej nogi! :D A na CDM nie ma nikogo z Pace min.67? @Kokoszka.

Nie - http://prntscr.com/56jq70

Jeżeli chodzi o napastnika, to możesz zastąpić go Villą. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...