Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon do 1200zł


Galaxy S4 czy LG G2 ?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybrać Galaxy S4 czy LG G2 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Xperia Z1 jest dla tych, którym zależy na wodoodporności, jeżeli to nie jest istotne z twoimi wymaganiami brałbym G2.

G2 - bardzo wydajna bateria, ekran 5,2 cala, full HD i topowe podzespoły. 

Ewentualnie zastanowiłbym się nad Nexusem 5, tylko tu jest nieco słabsza bateria, ale masz czystego androida. 

lownfast

Opublikowano

Odpowiadam już trzeci i ostatni raz że na G2 nie ma ŻADNYCH LAGÓW, G2 jest wyposażony w nowszy i wydajniejszy procesor tak samo jak i jego układ graficzny. W DODATKU nie ma na nim mocno obciążającej nakładki, tak jak to w przypadku S4. 

S4 NIE WARTO KUPOWAĆ, CHYBA ŻE BY KOSZTOWAŁ 900 ZŁ.

maxresdefault.jpg

 

 

 

Poszukaj używanego iPhone 5 - w tej cenie nie ma lepszego wyboru  :) 

Faktycznie, stary kloc bez gwarancji który nawet nie ma 4,5'. Nie oszukujmy się, 5 ma słaby ekran. 

lownfast

Opublikowano

Nie jestem przekonany co do LG G2 Ponieważ mam L5 E610 i bateria trzyma mało wszystko się zacina praktycznie nie da się nic robić na tej L5'tce. Nawet gra RETRY się nie włączy.

anNO14B_460sa.gif

Opublikowano

Porównujesz telefon za 300 złotych z telefonem za 1200 złotych, no proszę Cie. 

G2 to kawał świetnego telefonu, zbierałem opinie na temat niego, sam się nim bawiłem i mogę go polecić, S4 umywa się przy nim. 

lownfast

Opublikowano

To dwie półki cenowe. Jeżeli chcesz dopłacać 800 złotych żeby mieć nieco lepszego snapdragona który w wydajności i tak będzie zbliżony do G2 bo TW go skutecznie ogranicza to w porządku. 

lownfast

Opublikowano

Ja polecam Motorolę Moto G 2nd gen :)

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...