Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konto League Of Legends Plat IV 60 postaci 14 skinów


MazakC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

PROSZE O PERMA DLA UŻYTKOWNIKA !!!!!!! OSZUST JAKICH MAŁO !

51961785:
  Witam 15:05
Ja:
  Witam. Pan ma na sprzedaż konto do lol'a? 15:05
51961785:
  Tak, pan pisał w temacie MPC Forum tak ? 15:06
Ja:
  Do paru osób pisałem. Może pan wysłać link do tematu?
  15:06
51961785:
  15:06
Ja:
  tak, ja. 15:06
51961785:
  Ma Pan jakieś pytania dotyczące konta ? 15:07
Ja:
  hmm 15:08 nie jezyk_oko.gif  
51961785:
  ok 15:08
Ja:
  to 50 zl 15:08 psc?  
51961785:
  W temacie napisałem 40zł PSC, lecz może być i 50 zeby.gif 15:09
Ja:
  Nie mam 40. Mam 50 jezyk_oko.gif 15:09
51961785:
  w takim razie wykorzystam tylko 40 oczko.gif 15:09
Ja:
  Jak pan chce jezyk_oko.gif 15:09 To jak to zrobimy?
   
51961785:
  Jak przy normalnej aukcji, tzn otrzymuję opłatę po czym Pan konto wraz z emailem usmiech.gif 15:10
Ja:
  Ale jaką mam gwarancje? jezyk_oko.gif 15:10
51961785:
  Nikt Panu nie da gwaracji, ja co jedynie mogę Panu obiecać że oszustem nie jestem oczko.gif 15:11
Ja:
  Moze Pan nick w lolu podać? 15:11
51961785:
  Hmm, kilka razy osoby pytały mnie o to lecz niestety nie mogę ze względu na regulamin riot games gdybym miał podać nick przed zakupem każdy mógłby do nich napisać i konto dostało by perm ban. 15:12 Jeżeli chodzi o nick to mogę jedynie napisać że nie ma żadnych polskich znaków, końcówki PL/cyferek/Rocznika etc   Angielski nick  
Ja:
  Tak mnie troche to zastanawiało, bo wydaje mi się, że konto jest więcej warte 15:14 dlatego mam takie podejrzenia :x  
51961785:
  Hmm, nie znam się na cenach kont gdyż sprzedaję po raz pierwszy nigdy mnie to jakoś nie interesowało, a chcę sprzedać konto ze względu na to że po danym patchu niestety nie jestem w stanie w to grać usmiech.gif 15:15
Ja:
  Dobrze, podać kod? 15:15
51961785:
  Jeżeli jest Pan zainteresowany kupnem to tak oczko.gif 15:15
Ja:
  0548696130748201 15:15
51961785:
  sprawdzę tylko czy kod jest prawidłowy usmiech.gif 15:15
Ja:
  Jeśli zły proszę napisać to przepisze jeszcze raz oczko.gif 15:15
51961785:
  i otrzyma Pan passy 15:15
Ja:
  i email? jezyk_oko.gif 15:16
51961785:
  tak 15:16 oczywiscie   ok, kod się zgadza usmiech.gif 15:16 już podaje pasy jak i maila  
Ja:
  ok 15:17
51961785:
  nazwa:Krispello125    hasło: sinto42            Email: Krispello12@o2.pl          hasło: sinto42 15:17 miłego użytkowania usmiech.gif  
Ja:
  Dziękuje usmiech.gif 15:18 Sprawdze czy działa jezyk_oko.gif   yym   nie działa mail   :X   halo?  

UD7tahh.png 1337 szmatgo ! ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...