Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] sMessages - automatyczne wiadomosci nad paskiem expa!


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plugin robiony z powodu dość bardzo dużej nudy :D


Plugin wprowadza na serwer automatyczne wiadomści, lecz dość inne, bo nad paskiem exp'a :)

Wymagania:

Aktualnie tylko silnika 1.8 

421451415912905579426.png
Jak widać wyżej, wszystko ładnie działa :)


Download:

http://www.speedyshare.com/zhjYq/sMessages.jar


Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/73a711d5c561bacca86b31fea6fe47f1206b1230c38f7aebf25fb2b5c1872ae1/analysis/1415829086/



Jeżeli macie jakieś pomysły,czy coś to dajcie znać.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Ojjj... Serip pracuje, co się dzieje!

@topic Fajny, nie wpadłbym na coś takiego ;).

Moja odpowiedz była pomocna? Kliknij napispng_wpwaara.png, a będę Ci wdzięczny ;).

Opublikowano

Słaby plugin. Myślałem że te wiadomości wyskakują same z siebie, a tu dupa. Nawet ten plugin nie można użyć. ponieważ nie ważne ja jakie okno wiedziesz to pokazuje się taka kartka i ona jest podpisana 

531001454960877632167.png

Opublikowano

Słaby plugin. Myślałem że te wiadomości wyskakują same z siebie, a tu dupa. Nawet ten plugin nie można użyć. ponieważ nie ważne ja jakie okno wiedziesz to pokazuje się taka kartka i ona jest podpisana

Wyskakuje jeżeli nie masz czegoś innego w slocie, bo kuzwa jak Ty inaczej chcesz nadać nazwę itemku, jeżeli go nie masz? Wiadomości wyskakują same z siebie, tylko jakiś itemek musi być. Ale dzięki za opinie ;)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@Serip

A na c**j uzywasz protocliba ..jest opisane na spigota forum jak to zrobic pakietami nawet.. ;)

Opublikowano

Wyskakuje jeżeli nie masz czegoś innego w slocie, bo kuzwa jak Ty inaczej chcesz nadać nazwę itemku, jeżeli go nie masz? Wiadomości wyskakują same z siebie, tylko jakiś itemek musi być. Ale dzięki za opinie ;)

Można inaczej bo kolega programista mi mówił że tak.

A jak będę miał coś na slocie i jaj będę coś niszczył to przerywa mi to i muszę niszczyć od początku

531001454960877632167.png

Opublikowano

nie da sie z tym kopac ._.

 

bez sensu.. i na dodatek zmienia mi nazwe itema

 

 

popraw to...

Opublikowano

Nie działa jak powinien. Wiadomości zamiast w tym "metadacie" przedmiotu wyświetla się po prostu w chacie. I do tego wymaga zewnętrznego pluginu

 

Choć przyznam pomysł jest ciekawy, nie wpadłbym i nie widziałem niczego podobnego gdziekolwiek.

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

@"Serip"

A na c**j uzywasz protocliba ..jest opisane na spigota forum jak to zrobic pakietami nawet.. ;)

A wiesz, że nawet nie wiedziałem, nie wchodzę tam

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

No to tak, pomysł jest całkiem ciekawy, kod też, ale ten protocolLib.. Strasznie tego nie lubie.

Rozwijaj dalej ten projekt.. jeśli Ci się chce. :D

Opublikowano

Zrób api pod skript i pod plugin :)

Nie przepadam za skript, więc odpada xD

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Refresh :D

I małe info. Usunę ProtocolLib'a, bo nie czeba tego :* Tylko czekam aż mój komputerek wróci z naprawy, oby do świąt... 

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@Serip

A na c**j uzywasz protocliba ..jest opisane na spigota forum jak to zrobic pakietami nawet.. ;)

To jest chyba na 1.8 na spigot forum

W 1.8 da sie bez itemku w reku. 

@topic

A Smerfa takiego czegos przypadkiem nie napisala?

Cos tak mi sie wydaje + wiadomosci na pasku smoka.

Wole na chacie albo na pasku smoka taka wiadomosc, bo ja np. pokazywanie nazwy itemu mam wylaczone.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

To jest chyba na 1.8 na spigot forum

W 1.8 da sie bez itemku w reku. 

@topic

A Smerfa takiego czegos przypadkiem nie napisala?

Cos tak mi sie wydaje + wiadomosci na pasku smoka.

Wole na chacie albo na pasku smoka taka wiadomosc, bo ja np. pokazywanie nazwy itemu mam wylaczone.

 

Może i napisała, ale nic mi na ten temat nie wiadomo :D

Mam zamiar to zaktualizować na dniach, żeby pozbyć się protocola :D

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Nowa wersja, czekam na jakieś propozycje co dodać :D

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Ymm sfałszuj pakietami że gracz ma coś w ręce i nazwij 'to' ? 

Obeszło się bez tego :3

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

A dziala jezeli gracz nie ma nic w rece?

Tak

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...