Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

vrist.net Start 14 listopada 2014 o godzinie 16:00


Krzysiek0962

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zapraszamy na Vrist OTS - Evolution 8.6

 

 

Już 14 listopada 2014 o godzinie 16:00 powraca jeden z największych serwerów evolution!

 

ADRES STRONY SERWERA: Vrist.net

 

Najwięcej graczy online na tym serwerze: 537

 

DARMOWE PUNKTY ZA GRĘ!

Wbij lvl i wykorzystaj je w sms shop:

Za 300lvl - 5pkt

Za 400lvl - 10pkt

Za 500lvl - 15pkt

Za 600lvl - 20pkt

 

 

 

IP: vrist.net

PORT: 7171

 

Exp Stages:

1-50 = 230x

51-100 = 180x

101-150 = 130x

151-200 = 80x

201-250 = 40x

251-300 = 20x

301-325 = 10x

326-350 = 5x

351-400 = 3x

401+ = 2x

Skills: x30

Magic: x15

Loot: x3

RedSkull - od 15 fragów,

BlackSkull - od 20 fragów,

Czas fraga - 5 godzin,

Inne informacje:

-ZOMBIE EVENT-zwycięzca dostaje 10pkt do sms shop!!

-REAL WAR SYSTEM (tarcze)

-loterie (co 5h każdy ma szansę wygrać 10pkt do sms shop)

-kasyno i wiele wiele innych niespodzianek

 

KRÓTKO O SERWERZE: 

- Pewnie wielu z was o nim słyszało, wielu z was na nim grało.. Serwer był online ponad 13 miesięcy. Teraz po ponad roku powraca!!

-osobiście zajmuję się hostingiem ots oraz zabezpieczeniami linuxa od prawie 4lat, -serwer posiada własny, unikalny wygląd strony co wyróżnia go spośród innych,

-własny klient (bez potrzeby użycia ip changera z własną grafiką)

-własny serwer vt (kanały dla każdego kto poprosi)

-profesjonalny serwer dedykowany który umożliwi grę bez lagów, zabezpieczony najlepiej jak się da,

-płatny silnik co umożliwi grę bez crashów itp, włączony również restarter który przy padnięciu silnik od razu postawi serwer na nowo (nie musicie czekać na interwencje administratora),

-dla tych co nigdy nie grali: liczba expowisk około (500, dla vip z dużą ilością mobów) oraz ponad 130 questów (dodatkowo questy u npc, nagroda exp i możliwość robienia innych misji)

 

 

Parametry serwera:

Intel i3 4150HT 2x3.5GHz

Pamięć RAM 12GB DDR3

Dysk twardy 2x 120GB SSD

Ochrona DDOS

 

 

"Ja tylko lekramuje serwer nie jestem jego właścicielem."

 


226231415882812298799.png178441415882813298799.png974621415882814298799.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...