Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

porozmawiajmy o naszym dziale DarkOrbit


INFINITYxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chciał bym z wami pogadać o naszym dziale bo widzę że umiera on w agoni ale czemu bo obecne darkorbit to kit ?

bo programy boty upadły ?

kiedyś forum żyło był dział uridium wars jeszcze i wgl

smuci mnie obecny stan

jest tyle możliwości prywatne servery ja posiadam stare statki i uridium wars oraz 6.3.1

wszystkie projekty darkorbit offline

emulator uridium wars nasz pierwszy server pvp u

 

marze o zmianie naszego działu na lepsze aby było tak jak dawniej w planach mam pewne spotkanie wszystkich z działu podobnie jak u kamieniarza

na ts aby pogadać o tym jak było dawniej stare dobre czasy :) jak i dziś i nie tylko o tym

tyle fajnych osób było kiedyś mieli chęć stworzyć coś fajnego a dziś...

zapraszam do rozmowy :)

PSlqjGC.png

Opublikowano

To jest dział dotyczący gry "DarkOrbit", więc dyskusja o nim tutaj nie pasuje. Fakt, umarło tutaj życie. Powodem jest równolegle wymierające DarkOrbit. Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje, co zrobić aby dział ożywić to zapraszam do mnie na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...