Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy obecnie używanie bukkit'a jest legalne?


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej wszystkim!

 

Po dłuższym czasie mam ochotę wrócić do sceny minecraft'a, jednak z powodu ostatnich-nieostatnich zmian mam do was kilka pytań:

 

Jak obecnie wygląda sprawa z bukkitem?

 

1. Czy można go legalnie używać?

2. Czy można tworzyć na nim serwery?

3. Czy można dystrybuować paczki serwerowe wraz z plikiem serwerowym bukkita?

4. I czy te same zasady jak do rzeczy wyżej tyczą się spigota itp. ?

 

 

Z góry dziękuję ;)

Opublikowano

2 razy to samo pytanie proszę o zamknięcie.

Cześć, rozpatrując twój komentarz, oczy mnie bolą, to się nazywa nabijanie "tak zwanych postów"...

 

"2 razy to samo" - Czy w jakimś zdaniu powtarza się dane pytanie? raczej nie, według mnie za dużo s*ajkrafta

"proszę o zamknięcie" - Według mnie nie jesteś administratorem, a żeby zamknąć dany temat, musi on łamać regulamin, a ten chyba nie łamie tak?

 

"krystianie" - Jak dla mnie nie posiadasz za dużej inteligencji, patrząc na cały post, i rodzaj jego napisania (chodzi mi tu o: Zdanie zaczyna się z dużej litery, przecinki, znaki interpunkcyjne), oczywiście, czekam na tak zwany hejt.

 

Dziękuję #Pozdrawiam

#Jeżeli owy administrator dał mi warna, proszę przeczytaj:

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej. Na Forum nie istnieje off-topic, połowa administracja mpcforum nie wie co to "off-topic"...

Opublikowano

Używanie Bukkita jest w całości legalne. Skąd dowiedziałeś się takich informacji, że nie legalne? Jak na razie można z niego korzystać i miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...