Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymaga nia sprzętowa - procesor


Gość

  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile będę mieć mniej-więcej FPS na średnio-niskich ustawieniach??

    • Nie pójdzie...
      0
    • 10-20 FPS
      0
    • 21-30 FPS
      2
    • 31-40 FPS
      1
    • Więcej niż 40
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! mam ważna pytanko. Czy CS:GO pójdzie na tym procesorze?:

 

Pentium® Dual-Core E5300 2.60 GHz

 

Mam nadzieje że będzie jakoś chodziło.

Dodatkowo mam YAC - Cleaner komputera który przyśpiesza komputer o jakieś (jak dla mnie) 10%, i zmniejsza zużycie RAM o 10-25% (czasem 50%)

Co mogło być pomóc w lepszej wydajności?

 

Dodatkowe informacje:

System: Windows Vista

RAM: 3 GB

Karta graficzna: ATI Radeon HD 4600 Series

32-bitowy system

 

To tyle! cześć i dzięki!

 

P.S. W temacie jest Wymaga nia sory za błąd xD spacja mi się wcisnęła xD

Opublikowano

A karta graficzna gdzie? Sporo od niej także zależy.

ATI Radeon HD 4600 Series

Opublikowano

To cinizna. Karta integra i procek nie najlepszy według mnie poniżej 40 fps.

To zawsze lepsze niż żeby nie poszło, prawda? jak mógłbym przyśpieszyć?

Przypominam:

 

 

 

Dodatkowo mam YAC - Cleaner komputera który przyśpiesza komputer o jakieś (jak dla mnie) 10%, i zmniejsza zużycie RAM o 10-25% (czasem 50%)

Opublikowano

To zawsze lepsze niż żeby nie poszło, prawda? jak mógłbym przyśpieszyć?

Przypominam:

YAC w porównaniu do procka i karty nic nie da.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Osobiście bym nie kupował csgo na tego pc'ta.

Będziesz się tylko irytował spadkami fps a uwierz mi że 40 fpsów (mam paru przyjaciół którzy tak grają w porywach do 50) nie starczy Ci na swobodną gre.

Pójść pójdzie, gdyby tylko CSGO obsługiwał Xp'ka było by ci lżej. Przeinstalowanie na w8/8.1 da Ci lekki skok wydajności (nie licz na cuda bo to jednak epik już jest).

graphic.png
Opublikowano

więc tak. Na słabszym procu (e2200, 2x2.2ghz) mam stabilne 50-60 fps. 

grafa to nvidia geforce 8600.

ale niestetym na minimalnych ust. ( choć szczerze nie widać różnicy )

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...