Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prezydent Lech Kaczyński Nie Żyje


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[*]

Prawda taka ze polskie wiadomosci duzo nie mowia!

wlaczcie se BBC! tam nadaja! zdjecia itp wszystko nie ukrywaja przed nami nic!

///Jeszcze raz i dostaniesz bana.

Lenart

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No kur co się dzieje? :/

Katyń, Czarnobyl... Teraz Smoleńsk? -,-

 

[*]

 

962368160.gif

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

[*]

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

Wielka strata dla naszego narodu. Duża część rządu polskiego wraz z głową państwa i jego małżonką zginęła, kto wie co będzie się działo w naszej ojczyźnie teraz... Zapewne panował będzie spory harmider. Bądź co bądź prezydent i tak wiele zrobił dla naszego kraju, ale niektórzy tego nie doceniają. Tak samo inni, którzy przedwcześnie zginęli. Np. Taki np. Jerzy Szmajdziński obchodził wczoraj swoje 58 urodziny... Nigdy nic nie miałem do polityki naszego kraju i sądzę że wszyscy którzy uczestniczą/uczestniczyli w jej rozwoju odwalili kawał dobrej roboty.

[*]

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

-_- co ma piernik do wiatraka

 

Masz 1 z gegry ?

 

Katyń - Rosja

Czarnobyl-Ukraina

 

Czarnobyl kiedyś był Ruski.

 

Ludzie, wysilcie się trochę i napiszcie coś od siebie, a nie wstawiacie głupie gwiazdki w nawiasach...

90921442.png
Opublikowano

<*>

 

I tak zaraz polecę z tego serwisu, ale trzeba słówko dodać.

 

Zginęło wiele osób m.i. Kaczyński wraz z żoną. To wielki cios dla Polski i musimy sobie jakoś z tym poradzić. Ja Rosjanom nie ufam i ufać nie będę.

 

Co do czarnej skrzynki ( w rzeczywistości pomarańczowej ) - szukają jej, aczkolwiek, gdy KAMERZYSTA chodził po miejscu tragedii zatrzymał się przy czymś KWADRATOWYM i jaskrawym pomarańczem ( wdłg. mnie była to skrzynka ), lecz nic nie zrobił i odszedł dalej.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chejka w poprzednim temacie pisałeś ze ta tragedia cie nie rusza i uważałeś że jest to niczym. A teraz piszesz gwiazdki? Nagła zmiana? Wierzyć mi sie nie chce.

Opublikowano

Czarnobyl kiedyś był Ruski.

 

Ludzie, wysilcie się trochę i napiszcie coś od siebie, a nie wstawiacie głupie gwiazdki w nawiasach...

 

nie Czarnobyl tylko Ukraina była kiedyś nie Ruska ale przyłączona

 

 

@up

ja twierdze ze umarli bardziej znaczące osoby dla historii polski niż Kaczyński

Wszyscy piszą Kaczyński bo nie wiedzą kto jeszcze leciał samolotem.

 

 

Zginęło wiele osób m.i. Kaczyński wraz z żoną. To wielki cios dla Polski i musimy sobie jakoś z tym poradzić. Ja Rosjanom nie ufam i ufać nie będę.

 

Pewnie dlatego Kaczyński to taki super bohater dla ciebie(Chodzi mi o jego anty-Rosyjskie poglądy)

Opublikowano

130 osób nie żyje, 3 osoby w stanie krytycznym, [*]

dokładnie to 88 osób według listy Polskiej a Rosjanie podawali liczbe 132 osób

a to ze 3 osoby w stanie krytycznym sa to mowili ze sa to niepewne informacje podane przez media bedące na miejscu wypadku

[*]

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Opublikowano

Czytałem na internecie oraz oglądałem wiadomości

Bardzo ważne osoby zginęły

Lech Kaczyński

 

Maria Kaczyńska

 

Ryszard Kaczorowski, ostatni prezydent RP na uchodźstwie

 

Jerzy Szmajdziński, wicemarszałek Sejmu, poseł SLD

 

Władysław Stasiak, szef kancelarii prezydenta

 

Aleksander Szczygło, szef BBN

 

Paweł Wypych, prezydencki minister

 

Mariusz Handzlik

 

Andrzej Kremer

 

szef sztabu generalnego WP gen. Franciszek Gągor

 

Andrzej Przewoźnik

 

Grzegorz Dolniak

 

Przemysław Gosiewski

 

Zbigniew Wassermann

 

Janusz Kochanowski

 

Sławomir Skrzypek

 

Janusz Kurtyka

 

bp Tadeusz Płoski

 

Źródło: tvn24.pl

 

 

Polska teraz bardzo osłabła zobaczymy co będzie dalej jednak jak powiedział Wałęsa w TV że samolot miał przegląd 4 dni temu i wybudowano go 2 lata temu

to przestałem zbytnio wierzyć w przypadek.

[*]

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...