Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobić Spolszczenie Pod No-Ip?


musa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem .

Co 24h zmienia mi się zew IP jaki temu zapobiec ?

Mam serwer Pod NO-IP.pl

CZY DASZ "+" czy "-"TO MNIE TO JEB**

:)

Opublikowano

Musi działać . innego rozwiązania niema ,chyba że mod kamera w serverinfo.py wpiszesz asdad.no-ip czy jakos tak

bannervkh.jpg
Opublikowano

3xUP jak nie wiesz to nie mów

zrobiłeś na no-ip.pl domene np. serv.no-ip.pl to to trzeba wpisac w spol...pamietaj nie moze byc za długie

Opublikowano

2@UP

 

to ty się nie znasz...

 

w connect changerze ONLY cyfry i kropki...

 

ale co sie bede sprzeczał...

Opublikowano

2@UP

 

to ty się nie znasz...

 

w connect changerze ONLY cyfry i kropki...

 

ale co sie bede sprzeczał...

 

 

#edit LAG:/

 

proszę o delete'a

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

1UP To ty się neosie nie znasz w connect changerze można normalnie wpisać Domene bo sprawdzałem ale nie wiem czy działa.

aha i mam jedno pytanie bo jak zrobię spola na mc.txt to M1 normalnie działa ale i Dolina itp też działa a jak kolega chce wejść na doline to już go wywala tak jakby porty czy cuś nie było OK za pomoc dam 10x5 !!!!!!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...