Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zestaw komputerowy - proszę o złożenie [1800-2000 zł]


st3fan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Proszę osobę, która zna się na tym, by dobrała dla mnie Zestaw Komputerowy do ok. 1800-2000 zł. W skład wchodzi komputer, monitor i windows.

 

Proszę by podzespoły były kompatybilne ze sobą.

 

Komputer głównie przeznaczony do filmów, gier oraz przeglądania internetu.

 

Wymagania gier na których mi głównie zależy:

 

CS:GO - Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 7.6 GB HDD, Windows XP/Vista/7

 

FS 2015 - Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows Vista/7/8

 

Zależy mi głównie na tych grach. Oczywiście jeśli się da, proszę by podzespoły miały jak najlepszą spójność i były jak najlepsze tzn. (gb pamięci etc.)

 

Monitor nie musi być nie wiadomo jaki, fajnie by było gdyby roz. 1980x1080, ale proszę proponować.

 

Dobór bym prosił przez sklep morele.net

 

Czekam z niecierpliwością, dziękuję i pozdrawiam.

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

Zaproponuję Ci dwa zestawy.

 

Pierwszy - g3258 + r7 250 + Windows z moreli - Chyba takie absolutne minimum, żeby w ogóle w coś pograć: http://www.morele.net/inventory/info/tmM9kM/

Drugi i3 + r7 260x + Windows z allegro (Jeśli jesteś w stanie wydać trochę ponad 2000: http://www.morele.net/inventory/info/u0gUHG

 

Ew. Można się zastanowić nad g3258 + r7 260x + Win z allegro i zainwestować w lepszy monitor, taki jak ten: http://www.morele.net/monitor-aoc-i2369vm-579267/

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Zaproponuję Ci dwa zestawy.

 

Pierwszy - g3258 + r7 250 + Windows z moreli - Chyba takie absolutne minimum, żeby w ogóle w coś pograć: http://www.morele.net/inventory/info/tmM9kM/

Drugi i3 + r7 260x + Windows z allegro (Jeśli jesteś w stanie wydać trochę ponad 2000: http://www.morele.net/inventory/info/u0gUHG

 

Ew. Można się zastanowić nad g3258 + r7 260x + Win z allegro i zainwestować w lepszy monitor, taki jak ten: http://www.morele.net/monitor-aoc-i2369vm-579267/

 

Przecież w pierwszy zestaw dodałeś już monitor, zestaw jest droższy o 20 zł od drugiego. :P

 

Przypadł mi do gustu ten pierwszy zestaw, pytanie brzmi, czy wszystko będzie kompatybilne? Podzespoły ze sobą wraz z windowsem? Czy te gry, które wymieniłem pójdą na tym sprzęcie? Jak jest ze złożeniem takiego zestawu przez firmę morele? Powyżej ilu złotych składają za darmo? A może tylko i wyłącznie za pieniądze?

 

Edit.

 

Mógłbyś do zestawu 1 dodać najtańszą kartę WiFi + Składanie komputera?

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

Przecież w pierwszy zestaw dodałeś już monitor, zestaw jest droższy o 20 zł od drugiego. :P

 

Przypadł mi do gustu ten pierwszy zestaw, pytanie brzmi, czy wszystko będzie kompatybilne? Podzespoły ze sobą wraz z windowsem? Czy te gry, które wymieniłem pójdą na tym sprzęcie? Jak jest ze złożeniem takiego zestawu przez firmę morele? Powyżej ilu złotych składają za darmo? A może tylko i wyłącznie za pieniądze?

 

Edit.

 

Mógłbyś do zestawu 1 dodać najtańszą kartę WiFi + Składanie komputera?

dla mnie osobiscie 2 zestaw jest lepszy, imo w 1 przeplacasz za windowsa gdzie na g2a/allegro masz za ok. 60 zl czyli prawie 300 zl taniej a tracisz tylko plytke

bys sie zmiescil w tych 2100 to wywal nagrywarke jesli ci nie potrzebna i nie bierz windowsa z moreli bo placisz 300 zl za plyte

­

Opublikowano

Przecież w pierwszy zestaw dodałeś już monitor, zestaw jest droższy o 20 zł od drugiego. :P

 

Przypadł mi do gustu ten pierwszy zestaw, pytanie brzmi, czy wszystko będzie kompatybilne? Podzespoły ze sobą wraz z windowsem? Czy te gry, które wymieniłem pójdą na tym sprzęcie? Jak jest ze złożeniem takiego zestawu przez firmę morele? Powyżej ilu złotych składają za darmo? A może tylko i wyłącznie za pieniądze?

 

Edit.

 

Mógłbyś do zestawu 1 dodać najtańszą kartę WiFi + Składanie komputera?

Masz tutaj poradnik na temat darmowego montażu: http://www.mpcforum.pl/topic/989161-tut-kody-na-darmowy-montazwysylke-na-morelenet-oraz-techplanetpl/

1-szy zestaw z sieciówką i montażem: http://www.morele.net/inventory/info/f0M5gh/

I tak bardziej bym się skłaniał ku drugiemu zestawowi, będzie po prostu lepszy. Ew. zrezygnuj z Windowsa z Moreli w pierwszym i weź go z Allegro, za to dostaniesz lepszy monitor: http://www.morele.net/inventory/info/GG7E8i/

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Masz tutaj poradnik na temat darmowego montażu: http://www.mpcforum.pl/topic/989161-tut-kody-na-darmowy-montazwysylke-na-morelenet-oraz-techplanetpl/

1-szy zestaw z sieciówką i montażem: http://www.morele.net/inventory/info/f0M5gh/

I tak bardziej bym się skłaniał ku drugiemu zestawowi, będzie po prostu lepszy. Ew. zrezygnuj z Windowsa z Moreli w pierwszym i weź go z Allegro, za to dostaniesz lepszy monitor: http://www.morele.net/inventory/info/GG7E8i/

 

Wybrałem opcję montażu i instalacji systemu, kod nie działa, nie wiem czemu.

 

Moje pytanie do tego 1-szego zestawu, czy wszystko będzie działało? Czy te gry pójdą na tym sprzęcie? Proszę, zerknij w wymagania lub poczytaj o tych grach. Farming Simulator 15 i CS:GO.

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

Moje pytanie do tego 1-szego zestawu, czy wszystko będzie działało? Czy te gry pójdą na tym sprzęcie? Proszę, zerknij w wymagania lub poczytaj o tych grach. Farming Simulator 15 i CS:GO.

Będzie wszystko działać, gry pójdą, ale na wysokie ustawienia i 120fps nie ma co liczyć. Pod względem wydajności dużo lepszy drugi zestaw.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Będzie wszystko działać, gry pójdą, ale na wysokie ustawienia i 120fps nie ma co liczyć. Pod względem wydajności dużo lepszy drugi zestaw.

 

FS 2015 nie pójdzie na Hard? Jeśli rekomendowane ma:

  • 512 MB GPU - w zestawie 2 GB,
  • 2 GB Ram - w zestawie 4 GB,
  • Procesor Core 2 Duo 2 GHZ - w zestawie Pentium 2 x 3,2 GHZ.

Hm? Nie liczę na 120 FPS ale te 50-60 tak.

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

FS 2015 nie pójdzie na Hard? Jeśli rekomendowane ma:

  • 512 MB GPU - w zestawie 2 GB,
  • 2 GB Ram - w zestawie 4 GB,
  • Procesor Core 2 Duo 2 GHZ - w zestawie Pentium 2 x 3,2 GHZ.

Hm? Nie liczę na 120 FPS ale te 50-60 tak.

Fs może pójdzie, ale cs:go raczej nie. 

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Fs może pójdzie, ale cs:go raczej nie. 

 

Człowieku, ja gram w CS:GO na Intel HD Graphics 128 MB GPU, I3 2,5 x 4 i  GB ram i uciągam na DD2/Mirage/Nuke - 30-50 fps jakos tak...

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

Człowieku, ja gram w CS:GO na Intel HD Graphics 128 MB GPU, I3 2,5 x 4 i  GB ram i uciągam na DD2/Mirage/Nuke - 30-50 fps jakos tak...

30 fps to nie jest gra - to jest męczarnia. Skoro więc wiesz lepiej, to po co się pytasz? 

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

30 fps to nie jest gra - to jest męczarnia. Skoro więc wiesz lepiej, to po co się pytasz? 

 

Nie wiem więcej, już jakiegoś focha wyczuwam. Po prostu chcę się dobrze dopytać by nie kupić czegoś co mi będzie bezużyteczne. 

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

Nie wiem więcej, już jakiegoś focha wyczuwam. Po prostu chcę się dobrze dopytać by nie kupić czegoś co mi będzie bezużyteczne. 

dlatego dostales jednoznaczna odpowiedz ze drugi zestaw jest lepszy jesli wezmiesz windowsa z allegro i montaz za zlotowke

ale skoro do ciebie nie docieraja argumenty to twoja sprawa

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...