Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Rewolucja w temacie o idiotyzmach MPCforum


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można wstawić głupotę, jednak nie można obrażać autora, to zasadnicza różnica.

 

Wstawiłem głupotę podkreślając o co dokładnie mi chodzi.

 

Głupotą dla mnie jest, że osoba, któa potrafiła mi zwyzywać rodziców od szmat i takich tam, pisze w aplikacji, że jest miła, kulturalna, niewybuchowa itp.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Wstawiłem głupotę podkreślając o co dokładnie mi chodzi.

 

Głupotą dla mnie jest, że osoba, któa potrafiła mi zwyzywać rodziców od szmat i takich tam, pisze w aplikacji, że jest miła, kulturalna, niewybuchowa itp.

ale juz spokoj, k? to nie jest temat to h8tu fenigza

prawda jest taka:

oznaczasz kogos? perm

wstawiasz glupote? nic

wstawiasz glupote i dajesz do niej swoj komentarz jak i do autora? ban za obraze

serjo ogarnijcie ten temat albo wywalcie, bo juz idiotyzmow nie mozna tam wrzucac

­

Opublikowano

Poprostu niech bedzie tak jak dawniej, ktoś jest idiotą albo założy idiotyczny temat to ląduje w temacie założony i podpiętym przez kokosza, banowanie kogoś za to jest dla mnie nie pojęte.

 

Na tak, niech wrzucanie debili znowu będzie legit bo sporo funu z tym było :)

Opublikowano

Wstawiłem głupotę podkreślając o co dokładnie mi chodzi.

 

Głupotą dla mnie jest, że osoba, któa potrafiła mi zwyzywać rodziców od szmat i takich tam, pisze w aplikacji, że jest miła, kulturalna, niewybuchowa itp.

Wydaje mi się, że po prostu tamten GM nieco źle zinterpretował zasady panujące na MPC.
Opublikowano

Bana dostałem przez moderatora lokalnego. Odwoływałem się, ale On, tak samo @TCQ twierdzi, że ban słuszny. Dla mnie ban za wstawienie idioty do idiotyzmów jest jak wsadziś kogoś do więzienia za powiedzenie do mamy "mamo".

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Jeżeli coś kogoś obraża a on sobie tego nie życzy, to nie można czegoś takiego wstawiać, lecz jeżeli jest to jakaś zabawna sytuacja, śmieszny temat, bądź post, to czemu nie.

Admin Cienia
Opublikowano

znów mogę bana dostać,

Bana dostałem przez moderatora

bo za to jest ban

@Kicha z całym szacunkiem do Twoich poglądów, ale to jest dział sugestie dotyczące forum, a nie żale dotyczące forum.

W tym temacie nie prezentujesz konkretnej propozycji, tylko znów "płaczesz" z powodu otrzymanego bana. Specjalnie dla Ciebie musimy teraz zmienić regulamin, abyś mógł swobodnie drwić z ludzi.

 

ban za wstawienie idioty do idiotyzmów

Nie za to otrzymałeś ban, więc nie pisz takich bzdur. Można wstawić daną treść do tego tematu, ale w sposób który nikogo nie obrazi.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Zmieniać regulamin tylko dla jednej osoby bo coś nie w kolorki, to tak nie działa. Albo wszyscy przestrzegają regulaminu, albo anarchie wprowadzić i róbta co chceta.

Opublikowano

@Kicha z całym szacunkiem do Twoich poglądów, ale to jest dział sugestie dotyczące forum, a nie żale dotyczące forum.

W tym temacie nie prezentujesz konkretnej propozycji, tylko znów "płaczesz" z powodu otrzymanego bana. Specjalnie dla Ciebie musimy teraz zmienić regulamin, abyś mógł swobodnie drwić z ludzi.

 

Nie za to otrzymałeś ban, więc nie pisz takich bzdur. Można wstawić daną treść do tego tematu, ale w sposób który nikogo nie obrazi.

Sam już nie rozumiem.

Jeżeli ktoś kogoś wyzwał w temacie i jakaś 3-cia osoba wstawi ten temat do idiotyzmów to ta 3-cia osoba może się liczyć z banem, bo wstawiła ten temat do idiotyzmów czyli zrównała kogoś z...?

Opublikowano

@Kicha z całym szacunkiem do Twoich poglądów, ale to jest dział sugestie dotyczące forum, a nie żale dotyczące forum.

W tym temacie nie prezentujesz konkretnej propozycji, tylko znów "płaczesz" z powodu otrzymanego bana. Specjalnie dla Ciebie musimy teraz zmienić regulamin, abyś mógł swobodnie drwić z ludzi.

 

Nie za to otrzymałeś ban, więc nie pisz takich bzdur. Można wstawić daną treść do tego tematu, ale w sposób który nikogo nie obrazi.

 

Po pierwsze - nie płaczę, bo na MPCforum nie warto.

 

To jest propozycja, poparta moim przykładem (Jest różnica hallo!)

 

Skoro za to nie otrzymałem bana to za co? Treść "Prowokacje - Odpocznij" mówi mi tyle co nic. Nie prowokowałem go, bo tylko wstawiłem jego wypowiedź i napisałem co jest w niej nie tak. Nie, nie jest to o czym mi pisałem, że takie komentarze na PW do moderatorów, bo mnie MPC mało interesuje już, więc przyjmując działalibyście tylko na szkodę forum, ale to wasza sprawa nie moja. Skoro jest temat idiotyzmów, wstawiam tam idiotyzm i podkreślam co w tym jest nie tak. A dokładnie, sprowokowałem go tym, że napisałem jak się zachowuje? Ban za prawdę i tyle. MPC logika. Nie wmawiaj mi TCQ, że tak nie jest, bo sam siebie oszukujesz w tym momencie.

 

Wnoszę dalej o napisanie takowych odniesień na tegot tego co wolno wstawiać, a czego nie.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

 

 

 Jest to konieczne, bo ostatnimi czasy do tematu, który się nazywa "Największe idiotyzmy..." nie można wstawiać idiotyzmów i idiotów, bo za to jest ban

co masz przez to na myśli?

Tak nikt nie ma prawa dać bana za to, że ktoś wstawi screen, gdy ktoś kogoś np wyzywa.

W tym temacie panują zupełnie inne zasady. Chciałbym zobaczyć kto taki mądry, żeby za to banować.

 

Jedynym przewinieniem  za jakie powinna być kara w tym temacie to porno.

394591421101183179764.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...