Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kiedy Już Będzie Można Grać Rankedy ?


SubZero9921

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie z nocy z Poniedziałku na Wtorek miały być rankedy zablokowane na tam 12 H i potem jak już odblokują rankedy to będziemy od razu grali w nowym sezonie ? 

Opublikowano

Jeżeli chodzi o reset dywizji jedni mówią że reset ma być dziś a inni ze styczeń-luty sam jestem ciekaw a nie mogę się dowiedzieć.

'Fore the real niggas die, fake niggas gon' multiply

Opublikowano

Rankedy bedziesz mógł grać za 3h czyli koło 12.

 

Tak chyba tak, będziemy grać już na nowy sezon.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Rankedy bedziesz mógł grać za 3h czyli koło 12.

 

Tak chyba tak, będziemy grać już na nowy sezon.

 

Czyli ogólnego resetu dywizji dzisiaj nie ma tak? i dopiero musimy czekać na sezon5?

'Fore the real niggas die, fake niggas gon' multiply

Opublikowano

XDD.

Mam tak:

-W nicku PL

-ikonę bronzu

-nick polski

 

Lubie jak myślą że jestem bronzem i do tego z polski i myślą że mnie zjadą xDD

Nie zależy mi na nagrodzie. Byle nie był niżej od tej co mam dewizji

Opublikowano

Najprawdopodobniej po 12  według logicznego myślenia 

nikt, tego nie wiem, ale na pewno będzie tak jak rok temu, po prostu randkedy od 8 czy 9 były już on na eune widocznie poszło im szybciej.

A oficjalnie nowy sezon będzie za 2 miechy.

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Grać rankedy możesz już, ale tak jak jest napisane podczas wchodzenia do gry : Wyłączyliśmy transfery kont      Czyli LP nie dostaniesz ... Nie wiem co może to oznaczać, może to was nakieruje

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Z transferem kont chodzi o przenoszenie się na inne serwery, LP normalnie się dostaje, wygrałem 2 rankedy i mi podbiło, ale kiedy w końcu ten restart będzie? 

tumblr_mxoi7xGRA51rzffavo1_250.gif

Opublikowano

A właśnie, kolega mi coś mówił, że właśnie od 9 z rana będzie można grać rankedy (czyli już można), a o dwunastej coś tam coś tam, nie słuchałem go bo dość dużo pierdoli o lolu ^^

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Z transferem kont chodzi o przenoszenie się na inne serwery, LP normalnie się dostaje, wygrałem 2 rankedy i mi podbiło, ale kiedy w końcu ten restart będzie? 

za 2 miechy reset, teraz mozna grac rankedy w "przed sezonie" zeby poprawić sobie mmr i wyżej wystartować w s5.

Opublikowano

@Night1234

Za żadne 2 miechy tylko dopiero w przedziale Styczeń-Luty tak jak zawsze ;)

Aktualnie zaczyna się Pre-Sezon (Wszelkie wielkie zmiany teraz się zaczną typu nowa mapa, nowa jungla, itemy itd) w którym wbijamy sobie MMR na S5 w którym będzie oczywiście reset :)

AveJerem_eune_134_2_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...