Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[14] 6mln BBVA


W4rn1nG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część gry (FIFA 13/14/15): 14

Hybryda (Tak/Nie): Obojętnie

Liga lub narodowość: BBVA\Bundesliga/Angielska

Formacja: Obojętna

Ilość monet: 6.000.000

Platforma: Pc

Czego oczekuję: Dobrego, szybkiego składu razem z Neymarem lub kimś innym o podobnej cenie. 

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

Ronaldo kosztuje 15mln. Tam jest taka ściema (przynajmniej jeśli chodzi i 14). I dziękuję za odpowiedzi ;)

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

86901101428140342082.png

 

Mam takie coś, tylko czasem Rodrigueza zmieniam na Gotze. Wiem, że to dziwne, ale lepiej się gra i więcej zgrania jest. Przed chwilą miałem skład z Messim, Ronaldo, Ibrą i 2:1 dla mnie :D

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

914561415888820828193.png

 

Mam takie coś, tylko czasem Rodrigueza zmieniam na Gotze. Wiem, że to dziwne, ale lepiej się gra i więcej zgrania jest. Przed chwilą miałem skład z Messim, Ronaldo, Ibrą i 2:1 dla mnie :D

Niemożliwe, aby było więcej zgrania, ponieważ obaj ci piłkarze nie będą kompatybilni z pozostałymi czterema. 

 

@W4rn1nG

http://www.futhead.com/14/squads/17689243/

@Kokoszka.

To jakimi cenami mam się sugerować :D ?

Skoro nie Ronaldo to można dać 2 in-forma Pedro a na prawą Di Marie :)

Najlepiej tymi z obecnego rynku :)

­

Opublikowano

914561415888820828193.png

 

Mam takie coś, tylko czasem Rodrigueza zmieniam na Gotze. Wiem, że to dziwne, ale lepiej się gra i więcej zgrania jest. Przed chwilą miałem skład z Messim, Ronaldo, Ibrą i 2:1 dla mnie :D

Na kij Ci tam James, jak tylko zgranie psuje? Wsadź tam np. Sancheza iMOTM.

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...