Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

11816216520387451959.png


Życie niczym w realnym więzieniu!


 


25543877198526057256.png


 


Typ serwera: PRISON


Wersja: Najnowsza


IP serwera: --- (zostanie podane przy starcie serwera) ---


Strona www:



http://realprison.cba.pl

Kiedy start?: Tajeminica :P (Jak skończymy to zastartujemy)


 


 


57656144081059644889.png


 


Prison to tryb serwera minecraft, który jest mało spotykany w polskiej społeczności. Nasz serwer charakteryzuje się paroma cechami:


- Doświadczenie w trybach gry (prisony prowadzimy już ponad 2 lata!)


- Ciekawy system rang (sektorów), zaczerpnięty z prawdziwego więziennictwa


- Mapą budowaną na planie prawdziwego więzienia


- Miłą i pomocną administracją


 


Wracając już do trybu gry! Na serwerze postawiony jest cel - wyjść na wolność! Może nam się to udać jedynie poprzez przechodzenie przez odpowiednie sektory. Za awansowanie do każdego wyższego sektora musimy zapłacić określoną kwotę. W każdym kolejnym sektorze występują surowce które są lepsze oraz te, za które dostaniemy więcej pieniędzy w skupie. Na serwerze posiadamy także areny przeróżnych minigier.


 


No dobra, ale co z tą wolnością? A więc po wyjściu na wolność jesteśmy na normalnym świecie survival. Musicie jednak uważać bo za popełnione przestępstwa możecie trafić z powrotem do więzienia!


 


05015013540025037180.png


 


Jak już wcześniej wspomniałem, administracja naszego serwera jest bardzo doświadczona. Znajdziecie tu osoby które z miłą chęcią wam pomogą. Aby ta pomoc była możliwa, musicie się zastosować do kilku zasad. Znajdziecie je na serwerze!


 


Skład administracji:


 


Właściciel


fijalkol


 


Administrator


MrRSPG_2000


 


Administrator


TenFlow


 


Moderator


Rekrutacja zostanie ogłoszona niebawem!


 


Helper


Rekrutacja zostanie ogłoszona niebawem!


 


95129268586831313494.png


66755316180612440884.png


 


 


 


Więcej screenów w postach!


 


Serwer jest jeszcze w fazie budowy! Niektóre miejsca nie są jeszcze wykończone!


Opublikowano

@SebxteR, jak możesz określić czyjś wiek po budowlach w minecrafcie? 

 

Pomysł na serwer ciekawy, mapa trochę słaba ale myślę, że zagram :) 

Opublikowano

Mapa nie jest jeszcze całkowicie gotowa! Jest to dopiero około 40-50% tego co ma być. Nie oceniajcie zbytnio teraz pod względem budowli! Przekonacie się, jak jest naprawdę kiedy serwer otworzymy ;)

 

Mapa jest praktycznie co jakiś czas edytowana. Niektóre budowle są usuwane, niektóre dodawane itp.

 

Czy macie jakieś propozycje jak byście chcieli aby mapa wyglądała? ;)

Opublikowano

Nareszcie jakaś porządna prezentacja, gdzie jest miło zasiąść do czytania. Serwer gorąco polecam, czekam na start :]!

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Dokładniejszy opis będzie znajdował się na serwerze. Przy pierwszym wejściu gracz będzie musiał przejść OBOWIĄZKOWY tutorial.

Opublikowano

Czekam na SS. Mam nadzieję, że nie macie sektorów od A-Z, a w każdym sektorze kopalnia z 1 typem surowców i tyle? Jak macie kilka sektorów (które w zupełności starczą i są rozbudowane), a kopalnie są urozmaicone to polecam i zagram.

tenor.gif

 

Opublikowano

Jeśli chodzi o sektory to się trochę rozpiszę:

Na początku po wejściu do gry rozpoczynamy w Areszcie Tymczasowym. Mamy tam najmniejsze cele oraz dwie kopalnie: z różnymi rodzajami drewna oraz drugą: z różnymi rodzajami surowców.

Po rankupie przechodzimy do pełnego więzienia. Tam przechodzimy sektory: D, C, B, A, Elite. Po kolejnych rankupach do ww. sektorów następuje taki dość duży rankup. Wykupujemy się wtedy na wolność gdzie żyjemy już normalnie. Także wygląda to tak:

 

ARESZT TYMCZASOWY -> D -> C -> B -> A -> Elite -> Free

Gdzie -> oznacza rankup.

 

W każdych sektorach są kopalnie z różnymi surowcami (mieszanka).

Przepraszam za taki styl i że napisałem to torchę niezrozumiale ale niestety jestem zmęczony ;)

 

EDIT: Dodałem screenshota!

Opublikowano

Oczywiście. PaySafeCard płatności są u nas obsługiwane. W celu złożenia ww. Dotacji (PSC) proszę o kontakt ze mną poprzez wiadomości na forum.
Jednocześnie przypomnę że za składanie dotacji otrzymujemy niespodziankę na serwerze. Na trzy osoby które złożą największą dotację czeka nagroda - wejście na serwer jeden dzień wcześniej!

Opublikowano

Screeny zostaną dodane w najbliższym czasie. Na razie porównujemy kilka projektów map. Kiedy zdecydujemy się rozwijać daną mapę dodamy screeny.

 

Otworzyliśmy też e-mail kontaktowy: [email protected]

 

Strona też zostanie niebawem otworzona!

Opublikowano

@TeZo beta testy zostaną przeprowadzone kiedy zakupimy maszynę. Aktualnie na koncie serwera posiadamy ok. 70 zł. Nasza maszyna kosztuje 80 zł kwartalnie. BetaTesty przeprowadzimy w grudniu, chyba że otrzymamy 10 zł z dotacji, wtedy będzie to szybciej.

Zapisy zostały otworzone. Zapisać się można na

http://prison.one.pl
w zakładce: "Strefa beta-testera".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...