Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Chamo]ktory adc?


babyxfire2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Vayne:

 

+ potwór w late

+ dość łatwe wymiany na lini

+ niewidka na ulti

+ true dmg z 'w'

 

- mały zasięg

- słaba w early

- potrzebuje itemów

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Vayne easy to play hard to master.

 

Caitlyn.

 

+ R duży zasięg i dobre do dobijania.

+ W stun chwilowy + odkrywa cel przez chwilę jak się chowa. Coś podobnego jak u Nidalee.

+ Q ładny burst, ale początkowo kiepskie.

+ Mobilna.

+ Slow z E.

+ W late miazga, jeśli ma dużą prędkość ataku.

 

+/- Z E jest taki problem, że do ucieczki dobre ale do pościgu niekoniecznie.

 

- Papierowata trochę.

- Zapomniała swoich futrzastych kajdanek. :P

Opublikowano

A ja polecam dravenka:

Duzy dmg w kazdej fazie gry w połączeniu z Q

Attack speed i movement speed z W

Slow i przerzucenie z e

Fajne ulti

 

-nieraz cięzko jest lapacQ

-trzeba wykorzystywać pasywke

Opublikowano

Draven: 
+ damage, łatwo outdamagować każdego innego adc
+ pasyw opiera się na killach, jak długo jest się w stanie łapać kille można snowballować
+ mocny w każdej fazie gry
+ mocny w 1v1
+ bardzo dobry poke z włączonym Q

Minusem jest to , że jak grasz nim pierwszy raz to go po prostu nie ogarniesz.

gif_700x200_5e64ed.gif                             League of Legends , Battlefield 4 , Call of Duty , CS:GO <3

Opublikowano

Zdecydowanie polecam Ci vayne:

-Na 3 lvl'u można spokojnie zabić przeciwnika,

-Jej q pozwala nam uniknąć skilli wroga,

-Ma stuna który używany przez ogarniętego gracza udupia przeciwnego adc raz dwa,

-Posiada doskonałego ulta którym można wyprowadzić na prawdę dobre combo,

-W late jest w stanie solo wycarrować grę mając tanka w teamie.

15284726796202320827271253918128nOQ5fL.j

Opublikowano

Vayne

+ orando w mid-late game

+ stun/odrzut

+ pasywka - dodatkowy MS

+ ulti - dodatkowe AD, MS i niewidzialność z Q, które też jest niczego sobie

+ true damage <3

- słaba w early game

- wymaga dobrego pozycjonowania

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

@DesoPL widze kolejny idiota wmawiajacy ludziom cos co nie jest prawda. UNIERUCHOMIENIE(SNEAR) to nie stun! Caitlyn ma sneara nie stuna!.

Btw. cait jak przegra early to przegra gre.

 

I druga sprawa umiesz czytac? jak nie to idz do szkoly a nie przed kompem siedzisz.

 

@top . vayne moj main.

+stun/odepchniecie

+Q co 3sek. mobilnosc

+true dmg

+zwiekszony MS z pasywki

+Ult daje ad,niewidzialnosc razem z Q i potrojenie pasywy

-slabe early

-trzeba umiec grac

Opublikowano

Vayne ,nawet nie czekaj na kalistą

Btw,osoby wypowiadające się o vayne nie mają bladego pojęcia o tej postaci :) ,proszę was nie wprowadzajcie w  błąd jeśli nie macie pojęcia o czymś:)

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano
Polecam Vayne:

 

+ potwór w late

+ dość łatwe wymiany na linii

+ niewidka na ulti

+ true dmg z 'w'

 

- mały zasięg

- słaba w early (zależy również od Supporta)

- potrzebuje itemów (wystarczy Botrk i infinity/ widomowy)

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...