Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić otoczkę radaru, ikonę pięści itd.- GTA SA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie!

 

W tym poradniku chciałbym zademonstrować wam jak podmienić ikonki broni, zmienić otoczkę radaru, bądź całą mapkę przy użyciu programu txdworkshop.

 

1. Pobieramy i rozpakowujemy program txdworkshop w dowolne miejsce na dysku z tego linku: 

 

2. Przygotujmy sobie obrazek, który będzie nam służył za ikonkę pięści, najlepiej w wymiarach 256x256 pikseli.

 

3. Otwieramy aplikację, w tym przypadku podmienimy sobie ikonkę pięści. 

 

4. Wybieramy opcję Open TXD, wyskakuje nam okno wyboru, wyszukujemy nasz katalog z grą, wchodzimy w folder o nazwie models i wybieramy plik o nazwie hud.txd.

 

5. Wyskoczy nam okno jak na obrazku poniżej:

ZCSUiLl.png

 

6. Wyszukujemy obrazka o nazwie "fist", w waszym wypadku będzie to oryginalna pięść, klikamy na niego LPM i z góry wybieramy opcję Import.

 

7. Wyskakuje nam okno wyboru, wyszukujemy nasz obrazek, wciskamy otwórz i gotowe, ikonka podmieniona.

 

8. Zapisujemy zmiany w zakładce File---> Save.

 

9. Zakończona praca prezentuje się tak:

4Ce8byg.jpg

 

 

Program ma jeszcze dużo więcej zastosowań, jeżeli chcecie więcej instrukcji, jak np. podmienić otoczkę radaru, celownik lub ikonkę innej broni to piszcie.

 

  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na Jak zmienić otoczkę radaru, ikonę pięści itd.- GTA SA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...