Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana formatu pliku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto poradnik jak zmienić format pliku dla zielonych :D

 

No to zaczynamy

 

1.Wchodzimy w Panel sterowania

2.Wchodzimy w Opcje Folderów

3.Wchodzimy w zakładkę Widok

4.I odznaczamy opcje Ukryj rozszerzenia znanych typów plików :D

5.Teraz zmieniamy nazwę pliku np. muza (UWAGA ten plik nie posiada formatu) na muza.mp3

 

To już koniec :D

 

Czekam na wasze komentarze!

31dabad8e9803218.jpg

 

Crysis jest bogiem strzelanie nałogiem granat zabawą a broń podstawą

 

Nic innego nie wymyśliłem xD

Opublikowano

Chciałbym Ci uznajmić że to forum jest o botach, hakach itp wiec nie sadzę żeby ludzie którzy spędzają czas na tym forum nie wiedzieli takich banalnych rzeczy choć nie jeden spamer/nab jest na tym forum dla nielicznych i nie wtajemniczonych może się przyda -.- starać się chcesz choć na razie tak to Ci wychodzi, życzę powodzenia.

 

@down

No spoko :] widać że jest nowy na forum i się starasz dlatego też życzyłem i życzę powodzenia

Opublikowano

Wiesz od czegoś trzeba zacząć a takie poradniki zawsze się mogą przydać dla niektórych :D

31dabad8e9803218.jpg

 

Crysis jest bogiem strzelanie nałogiem granat zabawą a broń podstawą

 

Nic innego nie wymyśliłem xD

Opublikowano

k, to ja się teraz biorę za poradnik pt. "jak zapisywać obrazki w MS Paint - od *.BMP do *.JPG"

Opublikowano
Nie do konca rozumiem co w tym takiego trudnego

A tak na marginesie to spam kur*** sie szerzy smile.gif

 

Wiesz nie którzy useży nie wiedzą jak to zrobić

 

 

31dabad8e9803218.jpg

 

Crysis jest bogiem strzelanie nałogiem granat zabawą a broń podstawą

 

Nic innego nie wymyśliłem xD

Opublikowano

Ale to kurw* nie jest forum z supportem do windowsa. Gdyby ktos chcial to by sie sam zapytal bo tak to mozna w nieskonczonosc pisac pierdoly :)

Opublikowano

Chyba zrobię poradnik jak zostać noobem będąc trollem....

 

Lub jak wyłączyć komputer bez odłączania kabla z kontaktu...

Chociaż nie lepiej napisze jak pierdolić głupoty by nabijać posty (w tym to jestem dobry :D)

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

Lepiej juz zrobic shoutbox i takie cos tam wypisywac niz tu.

budynsz1.jpg

Jesli macie problem piszcie na GG 1252128

Ogladamlogobleach2tx8.jpgWszystkie juz widzialem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...