Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile zajmie mniej więcej wbicie 30lvl z L#


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Chciałbym sie dowiedzieć Ile zajmie mniej więcej wbicie 30lvl z L# ? Przed nowym sezonem dam rade :D?

153xova.png

Opublikowano

Przed nowym sezonem? No jasne przecież do stycznia w c**j czasu ze 2/3 miesiące a ty się pytasz..

kupujesz kate i gg easy :D nie zapominaj o boostach nawet nervarien mowil :)

Opublikowano

Przed nowym sezonem? No jasne przecież do stycznia w c**j czasu ze 2/3 miesiące a ty się pytasz..

kupujesz kate i gg easy :D nie zapominaj o boostach nawet nervarien mowil :)

Ok ok a polecasz kittykill czy triKate bo kittykill mi wycofuje Ulta uzywa z sekunde i koniec a Trikata nie uzywalem, jak to tam wyglada?

153xova.png

Opublikowano

kitty jest najlepsza tylko musi dobrze ustawic combo bo mi wlasnia trikata zle dziala dodatkowo tri kata nie postawi warda i dobije z q jak ktos na low hp a kitty to robi

Opublikowano

Haha chyba sobie jaja robisz kolego ;)

Trikata jest najlepszym skryptem obecnie do katy  na l# wyjebie w c**j szybkie combo, że ja nawet wygrałem mida na zeda.

Włączasz pakiety tzn. szybsze castowanie spella i jedziesz dalej

Opublikowano

Haha chyba sobie jaja robisz kolego ;)

Trikata jest najlepszym skryptem obecnie do katy  na l# wyjebie w c**j szybkie combo, że ja nawet wygrałem mida na zeda.

Włączasz pakiety tzn. szybsze castowanie spella i jedziesz dalej

335921415370727417705.jpg Nawet na silverowego zeda dałeś radę, na skryptach?

30755208d9130fb27.jpg

 

 

KatarinaKittyKill > TriKatarina

 

Witam!

Chciałbym sie dowiedzieć Ile zajmie mniej więcej wbicie 30lvl z L# ? Przed nowym sezonem dam rade :D?

Odpal Volibota + iArama i czekaj aż Ci bot wyexpi 30lv.

QUhIR7.png

Opublikowano

Odpal Volibota + iArama i czekaj aż Ci bot wyexpi 30lv.

Czy za to można wyłapać bana? jak to działa? wytłumaczysz mi? może na priv?

153xova.png

Opublikowano

Gram 3vs3 7 minut meczyk z xp boostami i szybciutko lvl wbijesz. Podziel całkowity exp do 30lvl'a na 350 i pomnóż razy 7. Tyle minut spędzisz w grze :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...