Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Apollo-Online | 120 Cap | PVE & PVP | 100x Rates | Opening 07/11/2014 |


masKarx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silki na godzinę :D ? 1 silk - 1 godzina czy jakoś więcej :D ? Opłaca się pobierać? Dużo osób gra :D ?

 

Wczoraj grało 80 osób ( to jest nawet dobry wynik ). 

Za godzinę masz 3 silki 


True love survives all

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurde myślałem , że to będzie coś w stylu dawnego GlorySro ;d Postaram się pobrać jak na kompa wbije ;p

 

Bardziej jak TheDarkness :)

 

 

SEVER IS ONLINE - 13:27

 

INFORMACJA

 

Serwer będzię niestabilny przez najbliższe 6 godzin ~ do 20


True love survives all

Opublikowano

crisis lepiej zapodaj ts3, do gildii możliwe ze dołacze jak zrobie 2 chara , gm robi co może , serwer jest online od dawna tylko sa inne problemy bo crashuje gre podczas logowania

 

 

 

 

 

przed chwila sie zalogawałem itd, ale check jest .. dla waszej wiadomosci cos sie dzieje

 

 

serwer działa ale nie do końca ponieważ są to testy

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Pisać w grze - każdemu robie taxi do 42 lv - B33R


True love survives all

Opublikowano

powinno juz ci dzialas , gm naprawiał cos i wylaczyl login

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Siemka

Ile gra osób?

Warto zagrać?

Obecnie 78 osob gra

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Gra się super! Właśnie takiego serwera i administracji szukałem - wiem że zostanę tutaj na dłużej lecz potrzeba osób do gry. Posiadamy gildie , jest w niej obecnie 10 osób kilka ma jeszcze dojść.. nie dajmy przejąc serwera turkom i całej reszcie , dołączcie do nas i grajcie razem z nami w gildi "NovemberRain" - nazwa zaczerpnięta z mojej gildi na isro. 

 

Dużo osób ma już 120, cały czas dochodzą nowi gracze ( wbicie maxa to kwestnia max 2 dni , z naszą pomocą 1 dzień ) ... wpierw rekrutujemy wszystkich - każdy ma u nas joina, później się to zmieni . Pisz do LeM , Nori lub do mnie B33R ( będę dopiero po 20-stej w domu )


True love survives all

Opublikowano

Potwierdzam , jest na sporo na serwerze ( i oby było nas coraz więcej ) btw. zobaczymy co z tego wyniknie bo wczoraj zawarliśmy unię z zagraniczną gildią prowadzoną przez mojego znajomego. Już niedługo wyruszamy na fortress wara o hotan :)


True love survives all

Opublikowano

Witam wszystkich weteranów silka. Czytając wasze rozmowy stwierdzam że ten o to silk bedzie chyba dobry. A teraz nie tak oficialnie. Juz pobieram jakaś guild czy coś

Jak zawsze nie zmiennie ten sam Nick: Venox. Jak coś to bede pisał do was :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...