Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reklama serwerów Metin2 - YouTube & Facebook - 9300+/2200+


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@VinDisel powiem ci dlaczego tak mało wyświetleń w prezce . Ludzie wolą oglądać GP z jakiegoś serwera a nie prezentacje bo już grają na jakimś serwie wiec gp oglądają osoby co chcą grać na jakimś nowym to logiczne BTW1.7k wyswwyświetleń to mało ? ...

 

@cziterPVP To nie tylko mój film ma tyle odsłon.

@ZabQ  Nie dałeś mi takiego info, mimo że pisałem, rób co chcesz.

Ja nie mam zamiaru wylewać tutaj swoich frustracji i spinać się idiotami pokroju mizune. emkasów i lajków śmiesznych.

To nie kasa za którą warto spinać poślady. Ciao.

omvwi3.jpg

Opublikowano

Ile razy to już mi grozili że jak mnie znajda to zabija albo straszyli sądem ;D Pozory mogą mylić kolego :)

 

Facepalm.

Nie będę Ci tłumaczył o co chodziło, bo pewnie też nie zrozumiesz.

0VPaRnd.png

Opublikowano

@cziterPVP To nie tylko mój film ma tyle odsłon.

@ZabQ Nie dałeś mi takiego info, mimo że pisałem, rób co chcesz.

Ja nie mam zamiaru wylewać tutaj swoich frustracji i spinać się idiotami pokroju mizune. emkasów i lajków śmiesznych.

To nie kasa za którą warto spinać poślady. Ciao.

a co chciałeś aby twoja prezentacja miała więcej wyświetleń niż inne? Pierwsze zrób serwer który nie jest reaktywowany . Ponieważ nikt nie lubi odgrzewanych kotletów. Na serwerze nic nowego nie ma . Zwykły przeciętny serwer . Jest masa serwerów które mają więcej do zaoferowania . A jeżeli nie odpowiadało ci ze wrzucił gp po prezce wystarczyło powiedzieć mu żeby wrzucił prezce po godzinie 16 bo o tej godzinie zawsze gp wrzuca, a jeżeli nie wiedziałeś że o 16 wrzuca wystarczyło wejść na FB na jego oficjalny profil tam ma rozpiskę serwerów i trzeba było się dogadać :-)

Btw ta twoja "tavia" już upadła więc poco drążyć temat -,-

1313157092-U378900.jpg
Opublikowano

Reklama dobra , ale sam youtuber zmienił się o 360 stopni i mu trochę już odj*bało od kasy i jego filmy sa już na niskim poziomie , nie nagrywa już dla pasji czy hobby tylko dla kasy i refilnków

Chyba o 180 xD

Podzielam twoje zdanie,woda sodowa uderzyla mu do glowy.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Chyba o 180 xD

Podzielam twoje zdanie,woda sodowa uderzyla mu do glowy.

tak z mojej czystej ciekawości jak ja się niby zmieniłem? bo nadal robię wszystko tak jak robiłem

Opublikowano

nie polecam ponieważ to widać że kupuje suby na allegro :)

reklama u zabq i weezy to najgrosza reklama..

może i mają troche tych subów ale ich reklamy nie przynoszą skutków.

 

najtańsze > najgorsze > nQ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...