Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aion - Pomoc w wyborze skina


LittleBlack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękuję :)

Runatorium jest trudniejsze, niż Hyperion?

Jeśli masz z kim iść (np. grupa z LFG) i trafisz na randomów, to łatwo można wygrać. To instancja 5v5, w dodatku PvP, a Katalamize (Hyperion) 12 pve, gdzie błąd jednej osoby może zepsuć całą instancję. To troszkę co innego, ale generalnie myślę, że na Runatorium jest łatwiej.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Czyli mogę iść tam teoretycznie z każdym i nikt nie będzie sprawdzać mojego eq etc.? 

No nie no, przydałoby się mieć eq do pvp, ale na tę instancję możesz iść z ludźmi, których gra dobierze Ci automatycznie, więc wtedy oczywiście nikt eq nie ma jak sprawdzać. :)

Ale też trudniej wygrać z takimi typowymi randomami, bo bardzo często albo idą afk, albo są bardzo słabi.

Najlepiej byłoby znaleźć sobie jakiś legion, z którym mógłbyś chodzić na takie pvp instancje. A jeśli chodzi o eq, to na początek musi Ci wystarczyć set bmowy, czyli za medale walki.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Tam ekwipunek dropi dla każdego? Mam na myśli to, że za każdego runa każdy coś dostaje jak np. Hyperion, czy jakoś inaczej to działa?

Opublikowano

Tam ekwipunek dropi dla każdego? Mam na myśli to, że za każdego runa każdy coś dostaje jak np. Hyperion, czy jakoś inaczej to działa?

Musisz przede wszystkim zabić bossa, pamiętając, że przeciwny team też będzie chciał go zabić, a także Was.

Jeśli go zabijecie, to dostajecie skrzynkę z jedną częścią setu. Nie jestem pewna, czy zawsze z tej skrzynki coś leci. Ja na około 10 skrzynek zawsze miałam jakąś część setu (niestety głównie naramiennki). ;)

Dodam jeszcze, że ten set można użyć tylko raz jako skin. Jest z nim tak, jak ze skinami z IS.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co do pierwszej, podrzucam link do stronki, na której znajdziesz nazwy NPCów, u których możesz zakupić te księgi.

http://aiondatabase.net/us/item/100600878/

http://aiondatabase.net/us/item/100601068/

Można je wymienić za Medale Przyjaźni, zdobywane np. poprzez "podlewanie" poti/pory: http://aiondatabase.net/pl/item/186000146/?sl=1

 

Drugą postaram się jeszcze znaleźć.

 

// edit.

Czy to nie jest ta? Na Twoim ss się nie świeci, ale po założeniu w eq powinna wyglądać jak ta na ss ode mnie.

https://en.aion.gameforge.com/website/shop/category/119/item/1396/;jsessionid=14cbee4246efae8918b22b87e323

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Co do pierwszej, podrzucam link do stronki, na której znajdziesz nazwy NPCów, u których możesz zakupić te księgi.

http://aiondatabase.net/us/item/100600878/

http://aiondatabase.net/us/item/100601068/

Można je wymienić za Medale Przyjaźni, zdobywane np. poprzez "podlewanie" poti/pory: http://aiondatabase.net/pl/item/186000146/?sl=1

 

Drugą postaram się jeszcze znaleźć.

 

// edit.

Czy to nie jest ta? Na Twoim ss się nie świeci, ale po założeniu w eq powinna wyglądać jak ta na ss ode mnie.

https://en.aion.gameforge.com/website/shop/category/119/item/1396/;jsessionid=14cbee4246efae8918b22b87e323

Nie to nie jest ten, ale już nie trzeba wezmę skina tego ananasa :O

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Otóż, spodobały mi się pewne trzy skiny ale mam mały problem. Nie wiem skąd mogę je mieć.

Sprawdzałam w sklepie ale nie ma, więc pomyślałam że może są jakieś insty czy coś, mógłby mi ktoś pomóc? :)

 

 

HK6BHXQ.jpg

Opublikowano

 

Otóż, spodobały mi się pewne trzy skiny ale mam mały problem. Nie wiem skąd mogę je mieć.
Sprawdzałam w sklepie ale nie ma, więc pomyślałam że może są jakieś insty czy coś, mógłby mi ktoś pomóc? :)
 
 
HK6BHXQ.jpg

 

Skin pierwszy i trzeci może kupić tylko gracz z rangą Generał i wyższą w Hall of Fame.

Drugi jest chyba z jakiegoś eventu.

 

http://www.daevasreport.com/2013/11/05/aion-4-5-hall-of-fame/

http://aiondatabase.net/en/npc/802216/Tutaj można znaleźć listę wszystkich dostępnych kostiumów. Kostiumy te są zdatne do handlu, więc możesz poprosić jakiegoś generała o kupienie tego skina i sprzedanie Ci go lub czekać, aż pojawi się u brokera.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

Co to za set?

Bez_tytu_u.png

 

 

Wiem, że duże opóźnienie ale może ktoś będzie nim zainteresowany: Arenkowy Plate PvE "Noble TAC Officer" do kupienia za Crucible.

 

2yx4wsk.jpg

 

Coz to za skin i skad go zdobyc? Prosze o odpowiedz strasznie mi na nim zalezy!

 

Skin Reianowego NPCa - stworzony tylko dla nich i nigdy nie był możliwy do zdobycia dla graczy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

[font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][color=#ffa500][b]Szukam skina![/b][/color]
Kolorystyka:  czerń, czerwień ostatecznie biel
Klasa i rasa postaci: Gladiatorka- asmo
Dodatkowe informacje: Hmm szukam jakiegoś skina bardziej "odsłaniającego" niż "zasłaniającego" im mniej zasłania tym lepiej :v 
[/font]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...