Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aturis.pl - Co wy na stare Hwangi jako zbroję?


Avier

Jesteście za Hwangami?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście za Hwangami?

    • Tak.
      4
    • Nie.
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Witam, gdyż robię serwer Aturis.pl który nie długo ujrzy światło dziennie.

Mam do was pytanie czy byli byście za starymi kiedyś hwangami takimi trochę też nowszymi, ale w starszej wersji np jak na Pandorzę?

Czy lepiej dać takie trochę z kosmosu zbroję, wiadomo że końcowa zbroja będzie inna.

Mowa tutaj czy z 3/4 Hwangi dodać do systemu ulepszeń.

Dziękuję kto chcę proszę głosować w ankiecie.

 

Opublikowano

Hwang dla wojownika jest OKROPNY jak i reszta, to nie te czasy, wszystkim się to już przejadło. Wgraj jakieś ciekawe, mało znane sety zbroi

Opublikowano

Nie, nie.. każdy już tym RZYGA.

 

Dodaj coś ładnego, unikalnego i najlepiej swojego.

 

Jaki typ serwera?

Medium z nutką Easy nie długo będzie zapowiedź za parę dni, oraz beta którą ogłosimy na MPC.

Opublikowano

na mpcforum jest tyle zajefajnych zbroi a ty chcesz jakies kurewskie hwangi dodawac..

i tak znając życie to dodasz jakies syfiaste zbroje bo większość adminow nie ma gustu :)

przez co te serwery wychodzą licho :F

Opublikowano

Ja osobiście zaczynałem od chinoli więc jak najbardziej hwangi! <3

 

 

Hwang dla wojownika jest OKROPNY jak i reszta, to nie te czasy, wszystkim się to już przejadło. Wgraj jakieś ciekawe, mało znane sety zbroi

Hwangi się przejadły ok, ok. Szkoda tylko, że teraz wszędzie jest od zaje*ania szafirek...

Od tego da się rzygać :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...