Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam bota do pokowania jeśli ktoś wejdzie na dany kanał?


#Baxter.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć, mam pytanko jak zrobić że gdy użytkownik wejdzie na dany kanał np "Pomoc / Proszę o kanał" to od razu wysyła poke administratorowi z napisem np. KTOŚ CHCE RANGĘ , lub pisze do niego wiadomość "ktoś prosi o pomoc!"

a7gn7CL.png

Masz problem z Skryptem =)? Lub potrzebujesz skryptu?

Pisz chętnie pomogę/zrobię.
 

Opublikowano

JTS3ServerMod

 

Co Ty się filmujesz...

 

 

cześć, mam pytanko jak zrobić że gdy użytkownik wejdzie na dany kanał np "Pomoc / Proszę o kanał" to od razu wysyła poke administratorowi z napisem np. KTOŚ CHCE RANGĘ , lub pisze do niego wiadomość "ktoś prosi o pomoc!"

 

1. Kupić mBOT'a, który posiada swoją funkcję

2. http://www.mpcforum.pl/topic/1044587-poke-bot-video/

3. Napisać samemu :)

 

Co do http://www.mpcforum.pl/topic/1044587-poke-bot-video/ to nie ma tu w poradniku wideo ale masz filmik z yt autora.

https://www.youtube.com/watch?v=IALRz6e_dU0
Opublikowano
Opublikowano

 

@554461402688252517908.png Norczan

 

W tym poradniku nie ma jak zainstalować tego bota tylko opowiedziane jego funkcje oraz ich konfiguracja. Nie jest tam powiedziane, jak go zainstalować itp :).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

okej, dzięki zaraz pokombinuje.

a7gn7CL.png

Masz problem z Skryptem =)? Lub potrzebujesz skryptu?

Pisz chętnie pomogę/zrobię.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...