Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam telefon z Androidem do 500-600zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SGS3 hahaha co jeszcze?

 

Wracając do Twego pierwszego postu. Firma Prestigio nie jest Polska tylko wielonarodowa z siedzibą na Cyprze. Zły support? Prestigio należy do wiodącej na rynku spółki ASBIS, która jest oficjalnym dystrybutorem takich firm jak: Intel, AMD, Seagate, Samsung, Microsoft, Toshiba, Dell, Acer, Apple oraz kilku innych. ASBIS jest na rynku IT od 90', są to specjaliści więc zastanów się co piszesz. 

Twoja złota myśl z drugiego postu na temat SGS3 pewnie też pochodzi z krainy wymyślonych bzdur. Nie potrafisz nawet zargumentować swoich pewnie dziwnych wizji usłyszanych od kolegi z gimnazjum.

Jeśli nie masz wiedzy to się nie udzielaj bo ośmieszasz siebie i wprowadzasz ludzi w błąd. Napisz w końcu coś mądrego w tym temacie bo pochwaliłeś się nam dwa razy wiedzą ze swojej własnej wyobraźni szerząc głupotę.

PS. Czekam na Twój kolejny upokarzający się post kolego spamerze.

motorhead01.png

Opublikowano

Wracając do Twego pierwszego postu. Firma Prestigio nie jest Polska tylko wielonarodowa z siedzibą na Cyprze. Zły support? Prestigio należy do wiodącej na rynku spółki ASBIS, która jest oficjalnym dystrybutorem takich firm jak: Intel, AMD, Seagate, Samsung, Microsoft, Toshiba, Dell, Acer, Apple oraz kilku innych. ASBIS jest na rynku IT od 90', są to specjaliści więc zastanów się co piszesz.

Twoja złota myśl z drugiego postu na temat SGS3 pewnie też pochodzi z krainy wymyślonych bzdur. Nie potrafisz nawet zargumentować swoich pewnie dziwnych wizji usłyszanych od kolegi z gimnazjum.

Jeśli nie masz wiedzy to się nie udzielaj bo ośmieszasz siebie i wprowadzasz ludzi w błąd. Napisz w końcu coś mądrego w tym temacie bo pochwaliłeś się nam dwa razy wiedzą ze swojej własnej wyobraźni szerząc głupotę.

PS. Czekam na Twój kolejny upokarzający się post kolego spamerze.

To dlaczego kochany sgs3 nie dostał kitkata, tylko musieli wydać s3 neo?
Opublikowano

Jeżeli masz dość Androidowych lagow to polecam z własnego doświadczenia iPhone 4S którego kupisz do tej ceny na Olx.pl

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...