Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] [win 7] Jak zwiększyć przepustowość internetu oraz zmniejszyć swój ping.


jutubeeer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

[Poradnik] [win 7] Jak zwiększyć przepustowość internetu oraz zmniejszyć swój ping. 
 
______________________________­_____
Użyte programy:
-Sony Vegas Pro 13
-Bandicam
______________________________­_____
MUSIC: 
edIT - If You Crump Stand Up
Equalizer - By Petros - Pro Design
windows ultrabooks january 2012 promo
 
______________________________________________
Opublikowano

największy idiotyzm który można zrobić, w sumie funkcja nic nie robi poza zarezerwowaniem pasma łącza  DLA SYSTEMU w czasie aktualizacji

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Powiadasz że to nie działa?..

A ja ci powiem że miałem 18 mb/s pobierania a teraz mam ok 20/21 mb/s :)

Także nie pisz że to nie działa zanim tego nie sprawdzisz 

Opublikowano

zacznij czytać dokumentacje  opcji systemowych , masz na stronach Microsoftu a nie bezmyślnie powtarzać po innych bzdury które gdzie indziej opublikowano , zreszta tu na forum było juz kilka postów z tym pseudo tutorialem

 

to połowa tego co należy zrobić bo brak ci zmian ustawień pakietów oczekujących. zresztą opcja odnosi się do przepustowości i sterowania ruchem w sieci LAN a nie zmienia nic w łączu internetowym

 

może sens był by przy używaniu bardzo wolnego łącza modemowego ale przy sieciach ADSL czy WAN jest bezsensowna , zmiana tej opcji ma sens tylko w Viscie która miała coś skopane z rezerwacja łącza dla programów używających QoS

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...