Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Częste zawieszenia i "brak odpowiedzi" w oknach


Kavadro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem z częstymi zawieszeniami komputera (brak odpowiedzi).

Mam to już od dawna, ale kiedyś tak się działo tylko przez 15-20 minut i mijały zawieszenia, ale ostatnio cały czas tak jest i to bardzo irytuje np. gram w CS'a idzie normalnie i akurat mi się zawiesza program jak strzelam do typa. Czyżby nowy zasilacz?

 

Procesor: Intel ® Core2 Duo CPU  E7600 @ 3.06GHz  2.27 GHz
RAM: 4GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GT
Zasilacz: Modecom premium 500 (ulalal mam go z 5/6/7 lat)

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.

Opublikowano

Prawdopodobnie zasilacz. Sprawdź jeszcze temperatury(np. HWMonitor) jak grasz.

Sory, że tak długo nie odpisywałem, ale nie miałem czasu - nauka.

 

Co do sprawdzenia temperatury podczas grania to:

http://iv.pl/images/24416867354410948619.png

http://iv.pl/images/51831505299802697192.png

Chyba o to Ci chodziło?

 

Co do zawieszen - MASAKRA! ściągnięcie programu, zainstalowanie go, odpalanie programu i gry zajęło mi z 10-15 minut!

Myślę, że to zasilacz-.- jaki kupić? TANI I W MIARE DOBRY.

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...