Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy statystyki świata Nerthus są lepsze niz na innych?


LuKi504

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nerthus nie jest pod prawdziwą grę. Tam się "klimaci".

 

Tu masz różnice jakie są w stosunku do normalnych światów:

 

 

1. Exp za wykonanie questów +200% więcej niż normalnie (3x więcej niż na normalnym świecie).

2. Exp za zabijanie potworków jest 50% mniejszy niż na zwykłych światach.

3. Komenda na czacie: /me wiadomość służąca do opisywania stanu postaci, np.: /me wchodzi do pokoju.

4. Exp +5% do levelu jeśli było się aktywnym w ciągu ostatniego dnia pod warunkiem, że ma się wykupione wyczerpanie. Tzn. wchodząc na czat i gadając tylko i wyłącznie dostaje się średnio co 20 dni 1 lvl. Naliczane raz dziennie w nocy. Działa do 260 poziomu doświadczenia.

5. Wyglądy w konfiguracji dostępne co 7 a nie co 10lvli.

6. Reklamy na czacie nie pokazują się.

7. Poziom potworka został ukryty, zamiast tego jest tekstowa informacja.

8. Zniesiony zakaz wyrzucania itemków do 30lvla.

9. Emotki na czacie są zamieniane na tekstowe odpowiedniki.

10. Przy NPC'ach nie wyświetla się informacja o ich poziomie.

11. Komenda na czacie: /dice ilość ścianek symuluje rzut kostką.

12. Do zdobywania doświadczenia w walkach jest konieczny zakup wyczerpania u odpowiedniego NPC'a w grze (2sł na tydzień lub 1sł na teraz).

13. Do zdobywania przedmiotów z potworków jest konieczne posiadanie wyczerpania (do zakupu u NPC'a).

14. Tytani osłabieni o 20% w porównaniu do innych światów.

 

 

Opublikowano

Nerthus to bardzie server z klimatem MMO RPG , tak że wprowadza cię w świat margonem z ak najbardiej klimatycznej strony :P

Według mnie inne światy lepsze bo na Nerthusie Wolniej się exp ;(

-----------------------------------------------------------------------------

Szukam ekipy do postawienia serwera Minecraft ;p

-----------------------------------------------------------------------------

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...