Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Serwer nie chce się włączyć (błąd w konsoli).


Micek16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogę ci napisać że też używam paczki Br3nda i wyskakuję mi ten sam problem że zwiększyć pamięć, ale ten błąd pod tym hmm.. nie znam go, mi się nie wyświetlił.

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

z tego co wiem  to w najnowszym spigocie jest cos z polityką prywatnosci mojang (czy jakoś tak) aby ominąć ten błąd wyłącz serwer a następnie wejdź w plik eula, a nastęnie zmien w 3 linijce eula=false na eula=true powinno pomoc.

1390144171-U592769.png


Gość FallingCookie
Opublikowano

Wklej tu zawartośc pliku wsadowego, zedytuję go żeby wszystko działało ;)

Gość FallingCookie
Opublikowano

Witam,

chciałbym wam przedstawić nowe forum dotyczące gier i nie tylko.

 

xxx

 

gramy-razem.tk

 

gramy-razem. tk

 

xxx

A ty wykurwiaj ;)

Opublikowano

@FallingCookie

Ale jak pliku wsadowego, co niby.. ?

Problem jest z tym, że coś jest najebane z ramem czy cokolwiek! Miałem już kiedyś taki problem i nie pamiętam rozwiązanie na niego, ale to na pewno nie wina spigota czy bukkita..
@Edit

Zmieniłem z spigota na bukkita

to mi takie coś wyrąbało:

scr.hu/31ph/z7a1f




Opublikowano

Whodzisz w ten co otwierasz serwer -> Prawy przycisk myszy -> Otworz za pomocą ... (notepad ++ , sublime text itp) i wklejasz coś takiego:

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit-1.2.3-R0.1.jar
PAUSE

 

Opublikowano

@M4JST3R no wiesz ale on juz uruchomil konsole i spigota więc to so napisałes mija sie z celem bo kazdy wie jak ma wyglądać startowy plik

@top a próbowałeś zwiększyc  max ram? albo zmieniac wersje javy?

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Wykup więcej ramu :P  Albo zmień hosting ;)

-----------------------------------------------------------------------------

Szukam ekipy do postawienia serwera Minecraft ;p

-----------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

Słaby komp ......

-----------------------------------------------------------------------------

Szukam ekipy do postawienia serwera Minecraft ;p

-----------------------------------------------------------------------------

Gość FallingCookie
Opublikowano

To wklejasz zawartośc swojego pliku .bat czy nie?

Gość FallingCookie
Opublikowano
@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
java -Xmx1024M -Xms1024M -jar spigot.jar
PAUSE

Dobra, teraz zamień wszystko co masz w pliku .bat na to :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...