Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SKŁADAM KOMPUTER DO GIER DAOBRY ? LICZE NA OPINIE I RADY


Bucki48

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wybrałem sb taki komputer a teraz mam pytanie czy te wszystkie cześći pasują do siebie .. ? 

Liczy na rady i opinie.

Dziękuje z góry ! :)

 

 

Zalman Z3 PLUS WHITE------obudowa

Fera 2------- chłodzenie do procka

WD Blue 1tb-----dysk

Napęd LG DVD-RW GH24NSC0 (GH24NSC0.AUAA10B) ---Napęd

Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9-------Ramy

Thermaltake Smart SE Modular 530W (SPS-530MPCBEU)-----Zasilacz

Procesor Intel Core i5 4460---------Procesor

Płyta główna ASRock H87 PRO4 H87 LGA1150 (H87 PRO4)-------- płyta główna 

Karta graficzna MSI GeForce GTX 760 2GB DDR5 (256 Bit),-----karta graficzna 

Opublikowano

ASRock CHUJSTW**887 PRO4 H87 LGA1150 poszukaj lepiej coś z serii

Dodał bym 200 zł więcej i kupił bym Procesor Intel Core i5-4670K

Chłodzenie dobre ale ja bym brał Freezer 13 masz dodatkowy wiatrak na dole nad procesorem który rozprowadza ciepło 

zasilacz jeśli podzielić je klasowo gdzie 5 to kozak to ty masz 3 

Opublikowano

Płyta główna MSI B85-G43 GAMING    ta płyta Okej ? :) 


ASRock CHUJSTW**887 PRO4 H87 LGA1150 poszukaj lepiej coś z serii

Dodał bym 200 zł więcej i kupił bym Procesor Intel Core i5-4670K

Chłodzenie dobre ale ja bym brał Freezer 13 masz dodatkowy wiatrak na dole nad procesorem który rozprowadza ciepło 

zasilacz jeśli podzielić je klasowo gdzie 5 to kozak to ty masz 3 

Płyta główna MSI B85-G43 GAMING  ta okej ? :) 

Opublikowano

jak chcesz tyle wydać wbi do nas na ts doradzimy co wziąć a czego nie brać a jeśli nie masz chęci to dział komputerowy coś ci doradzi . 

ip jak chcesz pisz na PW

Opublikowano

Wyślij tutaj bo ja tymczasowo jestem na telefonie i nie mam do ts skp itp dostępu więc jak coś złożycie fajnego to będę bardzo wdzięczny i dodaj wtedy ten komputer pod tym postem oglądne i zobaczę dzięki z góry czekam na link z częśćiami ;) 

Opublikowano

Podaj budżet po prostu, złożymy i wstawimy tutaj najlepszą opcję...

Nie doczytałem że 3000, zaraz coś wrzucę...

Okej czekam na ciekawe oferty :) 

Opublikowano

Jestem pod wrażeniem Super zestaw ! a mam takie jedno pytanie tylko jakiś zamiennik karty graficznej ? :)

wywalasz naped, dokladasz 50 zl i masz gtx 970

z tanszych to gtx 770

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...