Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Losing Key Packets"


adrenaux12

"Losing Key Packets"  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kiedykolwiek miales problem z "losing key packet"?

    • Tak
      34
    • Nie
      20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Napewno nie jeden z Was mial problem z "losing key packets". Próbowalem najrózniejszych sposobów na usuniecie tego błedu. Oto rzeczy ktore zrobilem a nie pomogły:

- recznie zaaktualizowalem pb

- w "uruchom" MSCONFIG >>> Usługi >>> odznaczylem PB A i PB B

- podczas warrocka uzywajadz menagera zadan wylaczylem PB A i PB B

- szukajac w google.pl, czytajac wiele pordników , rad

- wyłaczylem zapore

- reinstalka wr i pb

 

NIC Z POWYZSZYCH CZYNNOSCI MI NIE POMOGLO!

 

Czekam na dalsze propozycje usuniecia tego bledu... (jesli jeszcze jakies istnieja)

GG: 645191

 

See you in game

Opublikowano

Lol to to juz dawno zrobilem.. Czytaj dokladnie napisalem ze reczna akutalizacja pb juz zrobiona

GG: 645191

 

See you in game

Opublikowano

Lol nie czytacie tego co napisał?Wyłącz zapore , a i nie wiem skąd wpadłeś na pomysł wyłączenia tych procesów z configa , w każdym razie to najgłupsza rzecz.

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.

ban1.gif

wrhwpbs031007.jpg

 

Opublikowano
Lol nie czytacie tego co napisał?Wyłącz zapore , a i nie wiem skąd wpadłeś na pomysł wyłączenia tych procesów z configa , w każdym razie to najgłupsza rzecz.

Wyłaczenie zapory nie pomoglo a ja ciagle mam ten sam problem! PLZ HELP! chce normalnie pograc

GG: 645191

 

See you in game

Opublikowano

Zrobilem to juz.... Akutalizacja bp,reinstalka , scaigniecie latek wszystko zrobione.... I NIC!

GG: 645191

 

See you in game

Opublikowano
To znaczy ze gdzies ma jakiegos starego hacka i punk buster to wykrywa i cie wyrzuca

BP mnie nie wyrzuca tylko moj bypass gubi pakiety... podobno to problem miedzynarodowy (czytalem na google.pl) ale ja osobiscie w to nie wierze. Wiele osob ma z tym problem i napewo istnieje jakies racionalne i pewne rozwiazanie na usuniecie tego bledu.

 

@down

Mam 3 konta, na wszystkich ten sam problem. Co do kompa nie ma potrzeby bo kieyds nie bylo tego problemu dopiero od jakiegos miecha

GG: 645191

 

See you in game

Opublikowano

ja tez mam ten problem czyscilem rejestr reinstalowalem i to co ty robilem i nic a boje sie ze bana dostane na moj 25 lvl wiec ostatnio na nim nie gram

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

13648.gif

9263.jpg

Młody pro daje czadu na TS part 1

Mlody ts part 2

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

 

10 postow [ ]

20 postow [ ]

30 postow [ ]

40 postow [ ]

50 postow [ ] < Liczenie postów ? kolejny powód do spamu .......

60 postow [ ]

70 postow [ ]

80 postow [ ]

90 postow [ ]

100 postow [ ]

 

"jAk Ci PoMoGłEm To DaJ 5"
chcesz 5? dam ci 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...