Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zmienić swoją sygnaturę mimo błędu ?


Rorschach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pewnie wiele z was nie potrafi zmienić sygnatury, z powodu błędu (nie wiem czy nadal wyskakuje, jeśli tak to tuta proszę zostawić).


 


Krok 1


 


Wchodzimy na www.tinypic.com


 


Krok 2


 


Uploadujemy wymarzoną sygnaturę 


 


Krok 3


 


Kopiujemy link z przedrostkiem i wklejamy normalnie jako sygnaturę


 


GOTOWE!


 


Napisałem to dlatego, że dużo osób pewnie nadal nie wie, że błąd tkwi tylko w uploaderze mpcforum..


2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

a ja myślałem, że trzeba dać w łapę adminowi...

zaraz, co ja zrobiłem? k***a moje pieniądze hsjfhfdjshfk

 

 

MAKIN ODDAWAJ MOJE DOLARY

 

 

a tak na serio to przyda się. Myślałem, że to format jest zły, a się okazuje co innego

graphic.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Po co dajesz ref skoro to poradnik ?

 

Przyda sie bo sam nie wiedziałem

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Reemake [TuT]Jak zmienić swoją sygnaturę mimo błędu ?

 

1. Zapomnij o gównach jak tinypic

2. Korzystaj z hostingu forumowego

3. Pliki do tematów również umieszczaj w załącznikach a nie na super_szybki_upload_który_padnie_po_2_miesiącach.pl

4. Zapomnij o gównach i naucz się dobrych nawyków dzięki, którym obrazki i pliki nie znikną po tygodniu, zamienione w znak wodny serwisu na, który je wrzuciłeś

5. Gotowe

Opublikowano

@LastPhoenix450

 

Tu się buguje i wyskakuje error, jeśli korzystasz z upladu forumowego ;))

To wywal chrome i pokrewne gówna, zainstaluj normalną przeglądarkę i internet. Mi działa.

Opublikowano

Reemake [TuT]Jak zmienić swoją sygnaturę mimo błędu ?

 

1. Zapomnij o gównach jak tinypic

2. Korzystaj z hostingu forumowego

3. Pliki do tematów również umieszczaj w załącznikach a nie na super_szybki_upload_który_padnie_po_2_miesiącach.pl

4. Zapomnij o gównach i naucz się dobrych nawyków dzięki, którym obrazki i pliki nie znikną po tygodniu, zamienione w znak wodny serwisu na, który je wrzuciłeś

5. Gotowe

Tinypic to jedyny dobry hosting... Jak wchodze na tutoriale to często jak obrazki są z iv, to zamiast obrazkow jest wszedzie logo "iv.pl", to samo z imageshack :)

To wywal chrome i pokrewne gówna, zainstaluj normalną przeglądarkę i internet. Mi działa.

co to za pieprzenie? Hosting tak wielkiego forumka powinien smigac na wszystkich platforamch lacznie z safari i delfin browser!

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Tinypic to jedyny dobry hosting... Jak wchodze na tutoriale to często jak obrazki są z iv, to zamiast obrazkow jest wszedzie logo "iv.pl", to samo z imageshack :)

co to za pieprzenie? Hosting tak wielkiego forumka powinien smigac na wszystkich platforamch lacznie z safari i delfin browser!

mało znany hosting fotozrzut.pl jest lepszy od większości znanych hostingow i jest wiele innych lepszych od tinypic.
Opublikowano

Tinypic to jedyny dobry hosting... Jak wchodze na tutoriale to często jak obrazki są z iv, to zamiast obrazkow jest wszedzie logo "iv.pl", to samo z imageshack :)

co to za pieprzenie? Hosting tak wielkiego forumka powinien smigac na wszystkich platforamch lacznie z safari i delfin browser!

Próbowałeś go chociaż użyć ,że się tak prujesz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...