Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Z odpaleniem Bbota. Proszę o wskazówki krok po kroku co i jak.


Fler93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż dziś pobrałem i kupiłem prmium do bbota. To że jestem świeży w te klocki nie wiem czy aby na pewno dobrze robię.

 

-Odpalam Tibie (najnowsze uaktualnienia) GLOBAL.

-Odpalam Bbota

-Loguję się

-Wyświetla mi się okienko "Bbot 47.0

-NA białym polu, pod "Character" pojawia się opcja "10.600 unsupported". Klikam na nią.

- Wyświetla się komunikat "unsupported version !"

Wszystko mam zaktualizowane do najnowszych wersji więc nie rozumiem z jakiego powodu mi się to wyświetla. Będę bardzo wdzięczny na pomoc, dokładne wskazówki.

uwodzici3l.png

Metin2:

Obsydian (Shinsoo):

* 66lvl wojownik Mental.

* 35lvl Sura BM (Drop)

* 35lvl Wojownik Body (Drop)

WarRock:

* 28lvl Ratio: 2.09

* 13lvl Ratio 3.46

Opublikowano

Noo dziś pobrałem nową wersję. Obcykałem co nieco. Oczywiście sam bym tam nie wiele namieszał, tym bardziej że u mnie z angielskim na bakier. Ale pobrałem gotowce i śmiga jak talala.

Dziękóweczka Mati

uwodzici3l.png

Metin2:

Obsydian (Shinsoo):

* 66lvl wojownik Mental.

* 35lvl Sura BM (Drop)

* 35lvl Wojownik Body (Drop)

WarRock:

* 28lvl Ratio: 2.09

* 13lvl Ratio 3.46

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...