Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Boty które działają i niesą wykrywane po patchu tibia 8.21


Duli12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

chcę się dowiedzieć jakie boty są wykrywane po nowym patchu:PProsze o szybka odpowiedz.

<!-- BEGIN COPY HERE --> <a title="Gewinnspiel Mafia" href="http://www.mafia1930.com/index.es?action=index&memberID=4548239" target="_blank"><img alt=" Online Game" src="http://www.mafia1930.com/img/pl/banner/themafia_468x60.gif?__cv=42bb9a9fa03a8868d82cf8726694c800" border="0"></a> <!-- END COPY HERE -->>

Uczeń
Opublikowano

Słyszałem że jakieś logi się zapisują w kliencie i odrazu jest to wysyłane do cipsoftu i wtedy wiedzą kto używa bota.

O rly?
Opublikowano

lul w jakim Bocie? Ja się bawię Tibia Auto i jest dobrze... ;p

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano

Ja mam ng wykupionego, z kazdym upem mam nowy kod i na 8.21 dziala bez problemu... co wy gadacie (niektorzy nie wiedza a pisza)...

GG: 645191

 

See you in game

Opublikowano

Ja oczyms takim nie slyszalem uzywam botow w tibi i jest good xD

 

Ps.xczar0 zmien sygne troszke za duza

 

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Opublikowano
We have finished the upgrade for 8.21. We will also be releasing an anti-cheat bypass in a few days so we recommend that everyone discontinue botting until we can release a fix. The game doesn't instantly ban you for using the bot but it's possible that CipSoft could be collecting information about current botters to use for another round of banishments. Hopefully, they made their point and they will leave things alone but that is uncertain. Use it at your own risk as always.

 

Co oznacza, że dopiero pracują nad rozwiązaniem..;/ Czyli trzeba czekać do next wersji bota..

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nie jest dobrze. Myślałem że szybko powstanie bypass do bota i dalej ludzie będą mogli botować. Jak widać Cipsoft wykonał dobry ruch, co im się wcześniej nie zdarzało. Ale i tak wydaje się, że stworzenie bypassa to tylko kwestia czasu...

Opublikowano

ja już też 3ci dzień botuje, wszystko śmiga jak należy, miałem już ze 2 debugi bo ng ma pare niedociągnięć, ale normalnie nie wysyłam reporta, włączam tibie on nowa i jazda

w ogóle gratuluje ludziom którzy wysłali raport bo im ng wywaliło :|

Opublikowano

U mnie to samo, skille na bocie i nic.

 

Noob Accountem nawet starałem się dostać bana, celowo wywołując bugi i wysyłając raporty, ale od 3 dni nic... konto nadal aktywne.

 

Sam już nie wiem jak to działa xD, ale czekam na w 100% bezpieczne NG

 

 

Opublikowano

Byc moze to wlasno ręczne modyfikacje klienta są przyczyną tych 6-ciuset banów modyfikacje typu MC, LH

Opublikowano
Niewykrywalny jest tylko BlackD

Nie wiem jak z TA ale Tibia Bot NG jest wykrywalny.

 

 

 

właśnie tylko BlackD Proxy jest wykrywalny

gdy wysyłasz raport (ctrl+r)

klient z botem wysyła dziwne pakiety i gm może zobaczyc to

tak samo w BlackD proxy wykrywalny jest depot walker

----------------------------------------------------------------------------

ja używam Tibiiauto odkąd weszła 8.21 i bana nie dostałem

tak więc na 100% wykrywalne nie są

Tibia auto i TibiaBot NG

a gdy wyskoczy Debug

należy wcisnac Cancel ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...