Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

9520414466686001118302.png

*WAŻNE
Projekty pokazane niżej, są projektami starymi.
Posiadam nowe projekty, których tutaj nie ma, a są o wiele bogatsze niż te pokazane niżej.

s

s

e_s.png

e_d2_1.png

e_d1.png

e_war.png

e_arena.png

e_k.png

180.png

e_160.png

8268814896274121118302.png

4725714938394041118302.png
7906714907237131118302.png
Qpmc.png

3081414466686001118302.png

Edytowano przez daimao.

Pani Kasia

Pani Kasia

Możesz pokazać jakieś przykładowe mapy/minimapy najlepiej ;)

xx

Edytowano przez daimao.

Pani Kasia

A ja nie polecam, nie dlatego że nie lubię daimao, tylko dlatego że mapper z Niego taki jak z żaby przekąska.
Skąd to wiem? Bo osobiście przez TeamViewera zlepiałem jego rozsypany burdel w całość, by World Editor działał jak trzeba - na tym opieram swoją opinie nie na tym że zapłacił mi za pomoc niesłusznym oczernianiem mnie i mojego projektu.

Sorry daimao, ale realia są takie że nawet nie wiesz do czego służy property i wklejasz tam pliki w formacie .spt.
Mam zamiar napisać swój temat z Pomocą Serwerową i spodziewam się że w zemście za ten post też mnie nie polecisz więc z góry ujmę, że to dzięki mnie tworzysz mapy, bo sam byś nawet poprawnie nie otworzył programu.

Edytowano przez Mizune

0VPaRnd.png

A ja nie polecam, nie dlatego że nie lubię daimao, tylko dlatego że mapper z Niego taki jak z żaby przekąska.

Skąd to wiem? Bo osobiście przez TeamViewera zlepiałem jego rozsypany burdel w całość, by World Editor działał jak trzeba - na tym opieram swoją opinie nie na tym że zapłacił mi za pomoc niesłusznym oczernianiem mnie i mojego projektu.

Sorry daimao, ale realia są takie że nawet nie wiesz do czego służy property i wklejasz tam pliki w formacie .spt.

Mam zamiar napisać swój temat z Pomocą Serwerową i spodziewam się że w zemście za ten post też mnie nie polecisz więc z góry ujmę, że to dzięki mnie tworzysz mapy, bo sam byś nawet poprawnie nie otworzył programu.

Jakoś ten burdel działa jak należy. ;) 

Pomagałeś mi - fakt, ale robiłeś to już pewien czas temu. Do tego czasu, zdążyłem zrobić program pod siebie i nie mam co do tego żadnych zarzutów. 

Oczerniałem Ciebie tak samo jak Ty mnie i działałem nie bez powodu(zacząłeś). 

Też Cię nie lubię. 

Edytowano przez daimao.

Pani Kasia

Polecam dobra FIRMA

@ Liczy się wyobraźnia gamoniu, a nie to czy potrafisz otworzyć program, który jest tak zaawansowany że "hoho"... Edytowano przez Vin Diesel

omvwi3.jpg

Polecam dobra FIRMA

@Mizune Liczy się wyobraźnia gamoniu, a nie to czy potrafisz otworzyć program, który jest tak zaawansowany że "hoho"...

Wyjdź oknem i nie trzaskaj drzwiami, jak już to zrobisz to idź do drogiego butiku bez pieniędzy i zacznij sobie wyobrażać jakbyś wyglądał w tym czy innym stroju.

Żeby wyobraźnia pozwoliła na stworzenie czegoś kreatywnego w programie, pierw trzeba umieć go otworzyć - to uwaga do Ciebie, nie do daimao bo słyszałem że już się nauczył.

PS. Jeśli wyobraźnią nazywasz umieszczenie w przypadkowych miejscach obiektów z PL'a to na prawdę współczuję.

0VPaRnd.png

Polecam solidna firma, miło sie wspolpracuje. 

Z pracy na prace nabiera doswiadczenia. :)

Polecam.

Mizune, to klient korzystający z uslug ma byc zadowolony :)

Edytowano przez Nestium

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Wyjdź oknem i nie trzaskaj drzwiami, jak już to zrobisz to idź do drogiego butiku bez pieniędzy i zacznij sobie wyobrażać jakbyś wyglądał w tym czy innym stroju.

Żeby wyobraźnia pozwoliła na stworzenie czegoś kreatywnego w programie, pierw trzeba umieć go otworzyć - to uwaga do Ciebie, nie do daimao bo słyszałem że już się nauczył.

PS. Jeśli wyobraźnią nazywasz umieszczenie w przypadkowych miejscach obiektów z PL'a to na prawdę współczuję.

Wybacz mi, że nie umiem kraść tak dobrze jak ty i Naid. :/

Wszystko co robię na swoich mapach, robię z pełną tego świadomością. Przypadkiem możesz być ty, a nie stawiane budynki przeze mnie. 

Powodzenia. Zrobisz jakas mapke testowa dla mnie ?

Ile się w to bawisz ?

Ta.. Dzięki, dzięki spamerze.

Aktualizacja, nowe ssy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...