Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EN] Mu Fatality - Season 6.3 | 75x | 1 Rebirth | Opening 26/10 | v3


Chenzu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PL FAQ

 

Pay To Win czy nic?

- Im dluzej serwer stal tym mniej tego bylo. W tym momencie wszystkie itemy zostaly usuniete z WebShopu. Ceny zostaly podniesione. Wiec Donate jest opcjonalne a w zamian dostaniesz niewiele wiecej niz gracz ktory nie placi nic.

 

Czy serwer bedzie mial VIP-SUB jak na poprzednich edycjach?

- wszystko zalezy od ilosci graczy, chyba nie chcecie bic sie o spoty przy 700 online..

 

RF ZNERFIONY?

-PvM & PvP zostalo dosc dobrze zbalansowane, zapraszam na BETA testy (koniec testow w sobote)

 

 

 

Dodatkowe info:

 

Serwer posiada nowe Master skill tree z Mu ex702 dzialajace w 100%.

System auto party (gdy dostaniesz dc a twoje party stoi afk, bez problemu wracasz do expienia)

Reconnect System. Filmy z wyzej wymienionymi systemami sa na dole, niestety w jezyku portugalskim.

 

 

 

Start: Niedziela, 22:00  26/10/2014

(18:00 GMT -3 BR)

 

 

 

[EN]

+ Note from Fatality Admin:

 

Hello Guys.

I am Mu Fatality Admin, I would like to invite you guys to our new season.
Many Updates were released at Mu Teams, and we and our Players decided to change the Season of Server (wipe)
Mu Fatality is opened since 2011 (3 years online) and now we will wipe the Server.
 
We have new automatic events, that help MU Economy.
Our Cash Shop is disable for sometime, that means all people will start will 0 benefities.
Only VIP System, so we are not a 'pay to win' server.
Check our details and come joins us !
 
Actually (23/10) we are finishing English Website and our Server still in BETA TESTES.
You can download client+patch and Play our BETA Testes (all itens in NPC!)
Thanks for reading =)
 
------------------ // -------------------
 
 
 
Server Information:
 
Version: Season 6.3 (With New Skill Tree!)
Experience: 50x / 75x
Drop: 30%
Reset: 1 Rebirth (350 Points)
 
 
 
Gameplay Info: 
 
- Create your DL, MG, SUM, RF in Level 1 !!! (HOT!)
- Cash Shop for Online Time (Goblin Points) ~> http://prntscr.com/4yzcrf
- New Automatic Hunt Events ~> http://prntscr.com/4yzb7e (Video Tutorial Below)
- New Lorencia with ARENA PVP! ~> http://prntscr.com/4yzc1o
- Server Full PvP 
- New Skill Tree x702 (HOT!) ~> http://prntscr.com/4yzd7z
- New little systems that makes MU happy ~> http://prntscr.com/4yype3
- Reconnect System (Video Tutorial Below)
- Auto Party System (Video Tutorial Below)

 

 

 

Initial Configurations:
 
- Exp: 50x / 75x
- Exp ML: 35x / 50x
- DROP: 40% / 50%
- Soul 60% (Luck 85%)
- JOL 60%
- CM: 75% / 75% / 65% / 50% / 35% / 25% ~> Luck +15% (VIP +10%)
- Rebirth: 1x 350 points
 
 
Tutorials:
 
I am very sorry for making all Videos in PT-BR
Later, i will take a Good Player with a Good ENG (can be one of u guys, add me skype) for 
making these tutorials in ENG Language, btw... check the videos for check our new event system, reconnect system, etc.
 
 
 
 
Beta ends a day before official launch!

 

5567514141611581272218.jpg

8295114141611581272218.jpg

 

 

Zapraszam, Adam Malysz

Opublikowano

szkoda,ze nie mam czasu na gre :( najlepszy server PVP na jakim grale. Bardzo duzo graczy,fajne ustawienia i non stop online. Polecam jak najbardziej !

Opublikowano

Z tego co widze serwer jest online choc to jeszcze nie czas startu. Czy ktos probowal odpalic klienta ?

tak, serwer jest online ale tylko osoba z uprawnieniami moze wejsc na serwer, widzimy sie w grze =)

Opublikowano

tez mam problem nie wchodzi mi do gry...mysli i pozostaje na pulpicie

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Opublikowano

dziwne bo wczesniej u nich gralem na last edycji...darkmu tez dzialalo a to teraz nie :]

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Opublikowano

Ja moge powiedziec tyle ze na 2PC u mnie nie dziala. Moge podac parametry na 1pc SP2 , NT3, Visual 2008 a na 2 SP3 NT3, Visual 2012/13

Obydwa sa na karcie radeona 9600 i 3650HD

 

Wydaje mi sie ze to wina Radeona jakiegos pliku w Folderze choc na poprzedniej edycji mi wszystko chodzilo lecz teraz zostaly podmienione pliki z tego co sie orientuje byc moze dlatego

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Opublikowano

Ja moge powiedziec tyle ze na 2PC u mnie nie dziala. Moge podac parametry na 1pc SP2 , NT3, Visual 2008 a na 2 SP3 NT3, Visual 2012/13

Obydwa sa na karcie radeona 9600 i 3650HD

 

Wydaje mi sie ze to wina Radeona jakiegos pliku w Folderze choc na poprzedniej edycji mi wszystko chodzilo lecz teraz zostaly podmienione pliki z tego co sie orientuje byc moze dlU

 

U mnie wszystko normalnie smiga. Świerzy system win 7 64bit. Macie albo zasyfiony system albo wina sterowników. Antywirusa mają bardzo czułego.

Opublikowano

Zakładam konto i po założeniu konta status ma blocket ocb?

potwierdz email, wszystko wyraznie na stronie napisane

 

 

sciagnijcie jeszcze raz 26/10 patcha jezeli komus nie otiwera sie nawet LOGO xGUARDA

Opublikowano

Laguje serwer na maxa, wszystkich wywala Polaków. Z kumplami Dc mamy co 5 min gry, lagi przy biciu mobów. Słaby dedyk :)

Sklepy zrobione na odpał, byle stało.

Opublikowano

U mnie wszystko normalnie smiga. Świerzy system win 7 64bit. Macie albo zasyfiony system albo wina sterowników. Antywirusa mają bardzo czułego.

troche suabe :/

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Opublikowano

Laguje serwer na maxa, wszystkich wywala Polaków. Z kumplami Dc mamy co 5 min gry, lagi przy biciu mobów. Słaby dedyk :)

Sklepy zrobione na odpał, byle stało.

serwer laguje bo jest atakowany, dc ma kazdy, sklepy nie zmienily sie od 1 edycji

 

nie pozdrawiam

Opublikowano

Sciaglem najnowsze sterowniki i dalej nic :]

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...