Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Mortyriusz S2 - Odkryj Nowe Granice MEDIUM / 350 LVL


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezentacja zostanie jeszcze zaktualizowana o Dungeony oraz KILKA NOWOŚCI m.in

- 5 slotów EQ

- System AFK

- System PO

- Bs wbudowany w kliencie

- Maksymalny lvl 350

- Dungeony

- Maks w eq 999.999.999.999 Jank

 

Wrzucamy ją już teraz ponieważ obiecaliśmy ją jak najszybciej :)
 

 



START SERWERA 24.10.2014 (PIĄTEK)
GODZINA 19:00

L4lMcX.png

RjkL5t.png

K9HQbB.png
 

http://mortyriusz.pl/s2/

GlyboX.png
 

http://mortyriusz.pl/forum/

zOSm33.png



http://mortyriusz.pl/s2/download

KGkPqt.png



http://mortyriusz.pl/s2/register

stuzCD.png

EXP :  DOPASOWANE

YANG : DOPASOWANE

DROP : DOPASOWANE 

RjkL5t.png

FmcDvq.png

elNcbJ.png

MxrTtj.png

RjkL5t.png
 

Team Serwera :

[DEV] Armagiedon ( Sprawy Techniczne serwera )

[HA] WeeZy ( Główny Administrator , Youtuber , Koordynator GM'ów , Osoba zajmująca się grą )
[GM] Bigmen ( Youtuber , Osoba zajmująca się grą )

[GM] ShaU ( Administrator Forum , Osoba zajmująca się grą )

RjkL5t.png

Kilka słów podsumowania.

Sami zapewne wiecie jak skończył mortyriusz s1. Brak update ( co było winą Cyca ) spowodowało spadek liczby graczy do zera.
Tym razem przygotowana jest kolejna dawka nowości jeżeli tylko kilka osób wbije maksymalny poziom.

Obiecujemy Wam że tym razem wszystko dopięte jest na ostatni guzik i nie zostanie przez Nas porzucone.

Dodatkowo w Teamie jest dwóch nowych gmów Bigmen oraz ShaU którzy będą odpowiadać za spokój na serwerze oraz będą organizować eventy.

Po założeniu FanPage otrzymaliśmy wiele miłych wiadomości co bardzo Nas cieszy.

Wiele osób pisało o tym że Mortyriusz był jednym z lepszych easy na któych ludzie grali , lecz niestety jak mówiłem wczesniej brak update zrujnował ten serwer. Dajcie Nam ostatnią szansę a przekonacie się iż wiele się zmieniło.
Zapraszamy na start już w tą sobotę 25.10.2014 o godzinie 15:00.

TeamSpeak jest podany na stronie głównej oraz forum.

Facebook również jest dostępny na stronie głównej.

 

Pozdrawiamy , Administracja Mortyriusz.pl S2

RjkL5t.png

SS weryfikacyjny

62807078201530739512.jpg86182977807926295284.jpg

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Nie polecam bo Weezy + Cycu, serwer znów upadnie jak mortyriusz S1.

Weezy hejtowałeś nas + Asfena ale serwer stoi i ma się dobrze gra sporo osób.

Także życzę ci najgorszego i serwer upadnie bo zwiniesz się z hajsem albo ci się z nudzi.

Nic nowego nie ma prócz Source, gdzie macie buttony tylko + 5 EQ.

Reszta to nic nowego jest.  xD  xD  

 

PS: Cycu Develpoer słowa Endymiona  xD

Opublikowano

Nie polecam bo Weezy + Cycu, serwer znów upadnie jak mortyriusz S1.

Weezy hejtowałeś nas + Asfena ale serwer stoi i ma się dobrze gra sporo osób.

Także życzę ci najgorszego i serwer upadnie bo zwiniesz się z hajsem albo ci się z nudzi.

Nic nowego nie ma prócz Source, gdzie macie buttony tylko + 5 EQ.

Reszta to nic nowego jest.  xD  xD  xD

Dobrze że ty masz serwer z gotowca  <3  <3

Dzisiaj w nocy zostanie dodana aktualizacja prezentacji dodatkowo klient będzie dostępny od rana do pobrania.

Pewnie padnie tak szybko jak s1..Chociaż chętnie bym zagrał..

S1 stoi do dziś.

 

nie polecam  padnie jak s1 armagedon bedzie mial wyjebane na server

Widze że czytanie to twoja słaba strona , teraz naszykowany jest update który odbędzie się gdy kilka osób wbije max lvl :)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Weezy nie ośmieszaj się już, wiesz jaki jesteś taki cwany a tak naprawdę gadasz że serwerów nie robisz a nadal to robisz.

Widać twoją inteligencję sięgająca zenitu.

Coś ostatnio nie hejtowałeś dawno bo startowałeś z tym Syfem S2 Tak?

Porażka z cb jest.

 

Edit: Taka nowość 350 lvl, a na 4Fun był 1000+ i na innych zagranicznych tak samo, co za problem sobie zwiększyć lvl LOL.

Nowe granice medium to się okaże na starcie, jak będziesz miał te 400+ osób będzie dobrze.

Opublikowano

Weezy nie ośmieszaj się już, wiesz jaki jesteś taki cwany a tak naprawdę gadasz że serwerów nie robisz a nadal to robisz.

Widać twoją inteligencję sięgająca zenitu.

Coś ostatnio nie hejtowałeś dawno bo startowałeś z tym Syfem S2 Tak?

Porażka z cb jest.

 

Edit: Taka nowość 350 lvl, a na 4Fun był 1000+ i na innych zagranicznych tak samo, co za problem sobie zwiększyć lvl LOL.

Nowe granice medium to się okaże na starcie, jak będziesz miał te 400+ osób będzie dobrze.

Na 4fun po relogu cofalo expa.

 

Nawiazujac do mortyriusza podzielam twoje zdanie.Jest on tworzony pod szybki zarobek dlatego gracze - jesli szanujecie swoj czas dajcie sobie z nim spokoj.Jesli chodzi o team jest on godny pozalowania.

sygnatura2lg.png
Opublikowano

Kilka set razy próbowałem wbić na stronę..I nic nie wchodziło..Ale na servie zawitam Gdyż na te chwile żaden z serwerów mi nie odpowiada..

S1 stoi do dziś.

Na niej gra po 80 osób ze względu na to iż nie było na nim update.

Tutaj jest zupełnie inaczej i strona S1 i S2 działa

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Pewnie padnie tak szybko jak s1..Chociaż chętnie bym zagrał..

 

5c13225602_kurwa_no_nie.jpg

 

mogę mówić po imieniu ? 

więc de***u serwer s1 działa od 7 mies i nie masz prawa się wypowiadać na temat stabilności i tego że jest na hajs ... bo działał nawet dla 20 graczy ale jesteś osłem i nie mam zamiaru się z tobą kłócić :)

 

 

Weezy nie ośmieszaj się już, wiesz jaki jesteś taki cwany a tak naprawdę gadasz że serwerów nie robisz a nadal to robisz.

Widać twoją inteligencję sięgająca zenitu.

Coś ostatnio nie hejtowałeś dawno bo startowałeś z tym Syfem S2 Tak?

Porażka z cb jest.

 

Edit: Taka nowość 350 lvl, a na 4Fun był 1000+ i na innych zagranicznych tak samo, co za problem sobie zwiększyć lvl LOL.

Nowe granice medium to się okaże na starcie, jak będziesz miał te 400+ osób będzie dobrze.

 

nie mam zamiaru nawet z tobą dyskutować gdyż "Edit: Taka nowość 350 lvl, a na 4Fun był 1000+ i na innych zagranicznych tak samo" nie zrobił byś tego jak by ci na forum na tacy nie dali :)

 

weazy został przekonany 3 dni temu żeby dołączyć :)

 

 

zapraszam na serwer zostało wiele zmienione zmieniłem silnik na nowszy całkiem tak jakby wersję 2.0 :D bo mortyriusz miał pierwszego ubogą nie stabilną wersję s1 też dostanie nowe serce i aktualizację 

 

 

 

@Edit

 

Spojarzałem przed chwilą na licznik na s1..Rozumiem że jest późna godzina,Ale 13 osób ^_^ Żałossne..Powodzenia z startem....

 

btw 13 ? 

wchM9S.jpg

 

Zapraszam

https://www.visionexpress.pl/

- Tu są twoje okulary :)

Opublikowano

Debil,debilem Nie pisałem nic że server jest pod flote.. A wyzywac to możesz sobie ziomeczków z wioski..Idź lepiej puzzle układać a nie za servery się bierzesz nygusie...

Opublikowano

Debil,debilem Nie pisałem nic że server jest pod flote.. A wyzywac to możesz sobie ziomeczków z wioski..Idź lepiej puzzle układać a nie za servery się bierzesz nygusie...

Chłopie co ma k***a s1 do s2.

Tam gra tyle osób ile gra co oznacza że serwer nie jest postawiony pod flote bo gdyby bylo mniej niz 150 to serwer były off gdyż nie zarabiałby na siebie.

Nie chcemy zabierać przyjemności ludziom którzy tam grali i grają do dzis ;-)

Pozdro

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

I znowu serwer cyca pewnie skończy tak jak wszystkie ;)

O dziwo s1 stoi, nwm dlaczego. 

 

Powodzenia cycu z serwerem, ale nie polecam ze względu na tego ścierwusa WeeZyxNoobA. 

Opublikowano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...