Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dam konto w lolu, fifie world, metinie, za cs go.


kondziotzo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: dam konto w lolu silver II ok.40 postaci, 3/4 skiny nie pamiętam, 4 strony na runy, wysokie mmr. Konto w fife world z muller`em w zielonym totsie, lewandowskim, mario gomezem, petrem cechem, hummelsem, oraz pozostałych dobrych graczy, zgrania 100. Oraz konto w metinie 35 lvl woj mental, na koncie ebo +9 srebrna bransa +9 żelak +9śmiertelka +9 jedna z top serwera, fms  +9 sr nie pamiętam ale dość dobre, rib +9 sr też nie pamiętam.
Metoda kontaktu: PW forum
Opis rzeczy:
Oczekiwana/oferowana cena: Chcę gift/klucz z cs go
Zdjęcia/inne informacje:Zdjęcia mogę dać w wypadku gdy ktoś będzie zainteresowany

 

 

@edit 

Dodaje ssy z metina, same itemy co mają jakies bony, 

http://iv.pl/images/48215685915724731532.jpg

http://iv.pl/images/87302185133276880843.jpg

http://iv.pl/images/57749280436087618989.jpg

 

Dalej mam jeszcze ebo kolce +9 żelak +9 5kątna +9 srebrna bransa +9, naszyjnik na 1 lvl chyba ale o ile sie nie myle ma bon 1.5k hp buty podobnie. Te pierrwszy itemy co napisałem nie mają bonów, albo takie nie warte wzmianki.

Opublikowano

Użytkownik wyżej 'BasketManiakk' jest oszustem który oszukał mnie na 40 PSC. 

 

 

Wcześniej gadaliśmy na TS3 i podałem mu pierwszy kod 20 PSC potem później, tutaj rozmowa

 
 
Ja:
jaki jest nick ? 21:49
44222686:
zrozum 21:50
Ja:
bede sobie musial kupic zmiane nicku 21:51
 
44222686:
21:51
Dasz 2 20zł?
Ja:
szkoda ze silver 21:52
44222686:
Nom 21:52
wiesz ile masz tam stronek z runami
Ja:
ale jakos wbije golda do zakonczenia sezonu 21:52
44222686:
Dasz radę! 21:52
Dasz 2 kod ?
Ja:
kurde wolałbym widzieć te konto 21:53
44222686:
no masz to konto : 21:53
l: ezuseki
c
h: proszebardzo123
tylko banik do 29
Ja:
27 21:54
44222686:
no tak 21:54
Ja:
ale email trzeba zmienic 21:54
44222686:
Najpierw 20zł ; 21:55
Ja:
ok 21:56
0510046050211425
jest?
teraz email
teczowymis1@o2.pl wiem email dziwny xD
leca ss na forum za oszustwo !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...