Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Battle of the Immortals - polski serwer prywatny


jeżjerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest ktoś chętny do zabawy na prywatnym serwerze tej gry ? Serwer obecnie po prostu "stoi" i czeka na chętnych. Nie pobieram i nie mam zamiaru pobierać żadnych opłat, serwer jest lekko zmodyfikowany pod granie solo. Mozna go nazwać "testowym". Powiedzmy, że jeszcze kilka miesięcy temu miałem ambicje do stworzenia czegoś większego. W tej chwili moja praca po prostu się marnuje. Dlatego zdecydowałem się napisać o tym własnie tu na tym forum. Nie szukam współpracowników, szukam jedynie odzewu wśród ludzi/graczy. Jeżeli znajdą się chętni - możemy pomyśleć o czymś większym niż serwer 4fun. Póki co zapraszam na testowanie.

 

Rejstracja: http://j3zzboi.wtf-no.com/ (stronka rejestracyjna działa tylko jeżeli mój komputer jest włączony)

 

Download Klienta: http://www.mediafire.com/download/yhw2s1q9c1cefjp/Infinity_Client.exe

 

Forum projektu: http://j3zzboi.net46.net

 

Ustawienia serwera testowego :

- exp x40
- drop x50
- respawn kluczowych bossów ustawiony co godzinę
- wszystkie ważniejsze instancje przeniesione na jeden realm (serwer)
- wejście na wszystkie ważniejsze instancje możliwe w jednoosobowym party
- wszystkie przedmioty z marketplace (za realną gotówkę) są darmo
- pewne surowce możliwe do zdobycia tylko w określonych miejscach są w sklepie
- pierwszy najważniejszy set dla każdej postaci (od 100 lvlu) dostępny w sklepie
- kilka innych pierdół - ułatwiaczy dostępne w sklepie

 

Jeżeli będzie zainteresowanie serwer może być online praktycznie 24/7 z przerwami na restart komputera. Jeżeli macie jakieś pytania walcie śmiało.

Opublikowano

Własnie nie gra, nie gra :/ Jedna osoba się pojawiła aż ... Może więcej się Was uzbiera ? Dla jednej - dwóch osób nie będę trzymał sprzętu włączonego. Jakby się ze 20 osób zebrało to co innego :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...