Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak skasować konto na mpcforum.pl?


Gość MaThreeX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, aby skasować konto, należy zwrócić się do administratora poprzez prywatną wiadomość z takąż to prośbą. Pamiętaj, że nie da się tego cofnąć - raz usuniętego konta, nie da się przywrócić.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Widzę ładna znajomość regulaminu "moderatorzy"..No to panowie z tą rangę widzę że potrzebują zapoznania się z regulaminem od początku ;)

2. Użytkownik czynny ma prawo do zgłoszenia żądania usunięcia swojego Konta Użytkownika
w każdym czasie, po otrzymaniu takiego żądania za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres e-mail: [email protected], konto zostanie niezwłocznie przez Administratora Forum usunięte.
Opublikowano

 

Widzę ładna znajomość regulaminu "moderatorzy"..No to panowie z tą rangę widzę że potrzebują zapoznania się z regulaminem od początku ;)

2. Użytkownik czynny ma prawo do zgłoszenia żądania usunięcia swojego Konta Użytkownika
w każdym czasie, po otrzymaniu takiego żądania za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres e-mail: [email protected], konto zostanie niezwłocznie przez Administratora Forum usunięte.

Masz jakiś problem do moderatorów?

Przecież @Neoxyh. napisał że da się usunąć konto więc czytaj ze zrozumieniem -.-

 

#top

Tak, da się, napisz tak jak napisał neo.

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Masz jakiś problem do moderatorów?

Przecież @Neoxyh. napisał że da się usunąć konto więc czytaj ze zrozumieniem -.-

 

 

Da się, napisz do admina

 

 

Czy w regulaminie jest napisane że trzeba wysłać prywatną wiadomość?

To jest wprowadzenie ludzi w błąd także wyżej moderator źle mówi.

Trzeba wysłać e-mail ;)

Opublikowano

Czy w regulaminie jest napisane że trzeba wysłać prywatną wiadomość?

To jest wprowadzenie ludzi w błąd także wyżej moderator źle mówi.

Trzeba wysłać e-mail ;)

No proszę Cię, o takie szczegóły?

Nie ważne czy PW czy Mail i tak odczyta to administrator więc co za różnica.

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Czy w regulaminie jest napisane że trzeba wysłać prywatną wiadomość?

To jest wprowadzenie ludzi w błąd także wyżej moderator źle mówi.

Trzeba wysłać e-mail ;)

To nie jest wprowadzenie w błąd. W większości przypadków odbywa się to poprzez PW - jest szybciej. Nawet, gdy ktoś pyta o to w statusach, to administrator pisze, żeby mu pw wysłać (niejednokrotnie to widziałem).

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

To nie jest wprowadzenie w błąd. W większości przypadków odbywa się to poprzez PW - jest szybciej. Nawet, gdy ktoś pyta o to w statusach, to administrator pisze, żeby mu pw wysłać (niejednokrotnie to widziałem).

 

To w takim razie czemu w regulaminie globalnym jest napisane? że trzeba e-mail wysłać, skoro na pw się odbywa to trzeba chyba zmianę tam wprowadzić ?

Czy nie?

Opublikowano

Do którego admina mam napisać @LordMakin ?

[*]

 

To w takim razie czemu w regulaminie globalnym jest napisane? że trzeba e-mail wysłać, skoro na pw się odbywa to trzeba chyba zmianę tam wprowadzić ?

Czy nie?

Bo tak jest napisane. Możesz sobie wysłać maila, ale na reakcję będziesz czekał sporo czasu, dlatego warto użyć PW.

Opublikowano

To w takim razie czemu w regulaminie globalnym jest napisane? że trzeba e-mail wysłać, skoro na pw się odbywa to trzeba chyba zmianę tam wprowadzić ?

Czy nie?

bo caly ten regulamin mozna o kant dupy rozbic

@top

tak mozna, a kiedys faktycznie sie nie dalo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...